Niemal każda dziewczyna marzy o parametrach płonącej blondynki o siwych brwiach Cara Delevingne. Jak zauważa 23-letni Brytyjczyk, nie ma żadnych sekretów, żadnych specjalnych diet, które pomagają jej wyglądać seksownie każdego dnia. Przypomnijmy, że dzisiaj dziewczyna jest oficjalną osobą Burberry's Beauty. Co roku, wraz z wieloma znanymi modelami, bierze udział w takich markach jak Chanel, Dolce & Gabbana, Fendi .

Parametry, wzrost, waga Kary Delevin

Przy wysokości 178 cm model waży około 57 kg. W tym samym czasie objętość piersi wynosi 80 cm, rozmiar biustu to 2, obwód talii wynosi 61 cm, a biodra nie przekraczają 87 cm - nie mówiąc nic, nie parametry, ale marzenie każdej dziewczyny. Ponadto gwiazda filmu "Paper Cities" ma rozmiar 39 stóp, a jeśli chodzi o rozmiar ubrań, w szafie Cara wszystkie rzeczy mają 34 rozmiary (to jest o standardach europejskich).

Sekret idealnych parametrów postaci Kary Delevin

Brytyjski top modelek chętnie udostępnia na Twitterze zasady dotyczące odżywiania, a jeśli wiele osób spodziewa się usłyszeć z piękna coś z rubryki zdrowego stylu życia, to będzie bardzo rozczarowany. Tak więc dziewczyna nie ukrywa, że ​​nie są niechętni do jedzenia fast foodów. Co więcej, patrząc na Starbucks, nie zapomni zamówić gorącej czekolady. Jedną z najbardziej ulubionych potraw Kara wraz z kapustą i chipsami jest pizza. Jedyne, czego nie zaleca, to nadmierne spożywanie napojów zawierających kofeinę.

Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Cara Delevingne zadebiutowała jako pisarka
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Cara Delevingne

Gwiazda nigdy nie odwiedza siłowni. Chociaż szczerze mówiąc, musiałem zapisać się na trening kickboxingu z powodu kręcenia filmu. Gdyby zaczęła uprawiać sport, byłoby to tenis i surfing . A najważniejszą słabością Crèvigny od dzieciństwa jest piłka nożna, siatkówka i każda inna gra w piłkę.

opcje samochodu delein1opcje samochodu delein2deletion3 opcje samochodu
parametry delevine4opcje samochodu delein5parametry kary karawany6
Opcje delein dla samochodów7Opcje delein8opcje samochodu delevine9