Paryż jest niesamowitym miastem ... Paryż to cierpki zapach kawy i dźwięk ostrego rogalika, wieczny szum Sekwany i dzwonienie dzwonów Notre-Dame de Paris. Ale przede wszystkim jest światową stolicą mody - zmysłową, elegancką, lekką, uwodzicielską, lekko flighty, jak prawdziwa paryska, z zapachem z Chanel nr 5 i szminką w kolorze karmelu na ustach.

Sekrety stylu ulicznego Paryża

Paryskie kobiety można słusznie uważać za mody, ikony stylu, godne naśladownictwa i podziwu. Czy te kobiety są piękne? Być może tego nie można określić, bo nawet dziadek Heine powiedział, że prawdziwy mieszkaniec Paryża ma tysiące masek, za którymi ukrywa swoją prawdziwą twarz. Ale fakt, że styl paryskiej kobiety jest zawsze doskonały, nikt nie wątpi.

Mówiąc o paryskim stylu, pierwszą rzeczą do zapamiętania jest legendarny Coco Chanel. Ten delikatny żeński projektant mody stworzył całe modne imperium, które do dziś ubiera kobiety na całym świecie w swojej charakterystycznej "drogiej prostocie".

Jej dopasowana kurtka i mała czarna stal stały się podstawą, na podstawie której powstał cały paryski styl ubioru. Od tamtej pory minęło wiele lat, ale dzisiejsi Paryżanie pozostali wierni prostocie i bezbłędności form, chociaż wprowadzili wiele nowych rzeczy do tego stylu.

Styl paryski dzisiaj

Ci, którzy byli we francuskiej stolicy, nie mogli nie zauważyć, że Paryżanie są czarujący i wdzięczni, starają się zachować naturalność, a jednocześnie dać każdemu wyjątkowy wygląd. Wydaje się więc, że paryskie kobiety wybierają dyskretne odcienie w makijażu, nie otwarcie wskazują na cechy postaci, ale często wspinają się na piętach i otwierają nogi. Paryskie kobiety są damami kontrastów, ale nie noszą ubrań, zawsze przyciągają wzrok entuzjastycznych przechodniów, ponownie przypominając im, że mają doskonały gust.

Styl ulic Paryża to połączenie trafności i elegancji. Są to kluczowe czynniki w ubraniach, do których aspirują wszystkie paryskie panie. Idąc do pracy, młode kobiety w Paryżu i starsze kobiety stosują się do jednej złotej zasady: "Jeśli nie pamiętasz, co nosiła kobieta, oznacza to, że była ubrana prawidłowo". Innymi słowy, w życiu codziennym unikają pretensjonalności, szyku, blasku, wybierają komfort i indywidualność, przejawiają się w wyborze pięknych, oryginalnych, ale prostych akcesoriów.

Kobiecość to kolejna integralna część paryskiego stylu. Francuskie kobiety wolą spódnice i sukienki, dopasowane sylwetki i eleganckie buty, drogie perfumy i fryzury w prawdziwym paryskim stylu - lekkie, zadbane loki, delikatnie opasujące twarz. Tworząc obraz, Paryżanie zawsze zwracają uwagę na jakość materiałów, dokładność cięcia i sadzenie gotowego produktu. Ale cały detal paryskiego stylu ubioru tkwi w szczegółach. Przez wiele dziesięcioleci kobiety mieszkające w stolicy mody nauczyły się doskonale łączyć niedopasowane: drogie z tanią, modną z tradycyjną, awangardową z konwencjonalną. Dlatego warstwy i kombinatory często znajdują się w ich ubraniach.

Miłośnicy akcesoriów

Różnorodne szaliki, szaliki, szale - detale, bez których wizerunek paryskiej pani uważany jest za niedokończony. Wybór faktury i koloru nie ogranicza się do niczego, więc Paryżanie odważnie stawiają je z każdej strony. Współcześni mieszkańcy Paryża uważają, że nie można uratować jeszcze jednego, a raczej dwóch rodzajów akcesoriów. Musiałeś już domyślić się, że to są torby i buty. Paryżanie wybierają sobie wygodne, wysokiej jakości buty z małym obcasem i pojemnymi torbami.

Ale aby twoja garderoba została nasycona duchem paryskiej mody, nie musisz jechać do Francji, najpierw poszukaj w sobie czułości i kobiecości, dodaj zapach pewności siebie, pełen wdzięku spacer i uśmiech. A teraz przejdź do tworzenia własnego, modnego, indywidualnego paryskiego stylu - wszystko się dla Ciebie spełni!

Paryżanin i jej styl 1Paryska kobieta i jej styl 2Paryżanin i jej styl 3
Paryska kobieta i jej styl 4Paryżanin i jej styl 5Paryska kobieta i jej styl 6
Paryżanin i jej styl 8Paryżanin i jej styl 7Paryżanin i jej styl 9