Piękno ubrań w okresie międzysezonowym polega na tym, że możesz je nosić w ciepłe dni we wrześniu z lekką kurtką lub kurtką, a od listopada do grudnia, kiedy nadchodzi już mroźna pogoda. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni model. Wiele modnych jesiennych sukni z długimi rękawami prezentowanych na jesienno-zimowych pokazach w 2015 roku wyglądało spektakularnie i luksusowo, ale nie wszystkie z nich mogą być odpowiednie w życiu codziennym. Ale jest całkiem możliwe, aby uzyskać od nich ciekawe pomysły.

Sukienki na każdy dzień jesieni 2015 - moda

  1. Klatka z Chanel . Przytulne i charakterystyczne dla Domy Chanel czarna i niebieska komórka wygląda bardzo dobrze. Wybierając w nowym sezonie modele o podobnym klasycznym wzorze, zwracaj uwagę na buty - powinny być eleganckie i kobiece.
  2. Komfort i elegancja od MaxMara . Tylko ta marka ma tak miękką i delikatną dzianinę, która jest tak elegancka i subtelna. Idealnie siedzi na figurze w wełnianym etui o wyrafinowanym kolorze mleka - czego jeszcze potrzeba na zimę?
  3. Minimalizm Zimmermanna . Nie zawsze sukienki z długimi rękawami na jesień - to coś ciepłego i gęstego. Lekki model firmy Zimmermann, wykonany w jasnych kolorach - szary z jasnym koralem, jakby zachował niepokój lata. Chociaż nie da się odróżnić od cięcia i rysunku - prostota linii i prostota obrazu pozycji sukienki jako wybór zastrzeżonej pani o nienagannym wyczuciu stylu.
  4. Aksamitne i przezroczyste rękawy marki Chloe . Ta marka to nie wszystkie sukienki na jesień 2015 - codziennie. Znaleziono jednak kilka uniwersalnych modeli. I krótka, gładka aksamitna sukienka z dekoltem w szpic i lekkimi rękawami z szyfonu - tylko jedna z nich. Stroje takiego planu są rozsądnie zamknięte, aby pasowały do ​​pracy, ale przy okazji roli i ubioru z okazji - nikt nie odwołał luksusu z aksamitu.
  5. Obramowanie przez Ninę Ricci . Co z łatwością zmieni monofoniczną brązową sukienkę z wolnego kroju w oryginalną, niezwykłą i ciekawą sukienkę? Fringe. Długie i cienkie, grała dokładnie ze względu na neutralny kolor i prostą sylwetkę. Takie sukienki na uliczną modę na jesień 2015 można uznać za wzorcowy doskonały smak.
  6. Czarno-biały klasyk marki Valentino . Kolejnym arcydziełem na jesień 2015 jest czarno-biała sukienka z długimi rękawami marki Valentino. Nie, nie oznacza to, że musisz kupić model takiego cięcia, z podobnych materiałów. Ale musisz złapać pomysł, który projektant chciał przekazać. I polega na tym, że wszystkie genialne - łatwe!
sukienka z długimi rękawami na jesień 2015 1sukienka z długimi rękawami na jesień 2015 2sukienka z długim rękawem na jesień 2015 3
sukienka z długim rękawem na jesień 2015 4sukienka z długimi rękawami na jesień 2015 5sukienka z długim rękawem na jesień 2015 6
sukienka z długimi rękawami na jesień 2015 7sukienka z długim rękawem na jesień 2015 8sukienka z długim rękawem na jesień 2015 9