Każda kobieta chce perfekcyjnie opanować sztukę stosowania pięknego makijażu, aby zawsze wyglądać atrakcyjnie i oszałamiająco. Ktoś uczy się od profesjonalnego makijażu, a niektórzy korzystają z porad doświadczonych mistrzów w dziedzinie piękna.

Tak więc, jedna znana artystka makijażu i popularna rosyjskojęzyczna wideo-blogerka Elena Krygina, prowadzi lekcje makijażu dla wszystkich kobiet. Dzięki jej umiejętnościom i profesjonalizmowi piękna połowa ludzkości może wyglądać jeszcze piękniej. Dlatego proponujemy kilka sekretów, które pomogą stworzyć idealny obraz.

Lekcje makijażu Eleny Kryginy 1Elena Krygina 2 lekcje makijażuElena Krygina 3 lekcje makijażu

Tajemnice makijażu od Eleny Kryginy

Szczególna uwaga Lena skupia się na dokładności. Dlatego przed rozpoczęciem stosowania makijażu należy skorygować brwi, usunąć nadmiar włosów, oczyścić skórę twarzy i dekoltu. Wtedy możesz zacząć tworzyć idealny obraz. Podczas stosowania makijażu Elena używa specjalnej techniki opracowanej przez siebie. A my podzielimy się z Wami techniką tworzenia nagich makijaży Eleny - najbardziej naturalną i prostą, odpowiednią do każdej sytuacji:

  1. Ton twarzy. O każdej porze roku twarz powinna mieć jednolitą strukturę, bez zaczerwienień, pryszcze i skazy. Na lato możesz złożyć wniosek zakreślacze które dodadzą trochę świeżego blasku twarzy. Tworząc makijaż, Lena Krygina używa naturalnych szczotek, stosując tonalną bazę. Stwarza to efekt lekkiej zasłony, a nie maski. Na końcu podstawa jest przymocowana za pomocą przezroczystego proszku.
  2. Oczy Do makijażu w ciągu dnia należy wybrać jasne odcienie. Elena zaleca, aby zawsze używać dwóch rodzajów cieni i dobrze je zacieniać, aby linia przejścia nie była widoczna. Rzęsy malują tusz do rzęs, ale nie są zbyt gorące.
  3. Rumieniec. Do kości policzkowych nakłada się rumieniec, dobrze zacieniony i lekko sproszkowany na tym samym przezroczystym pudrze, aby je zmiękczyć.
  4. Usta. Do makijażu w ciągu dnia nadaje się wspaniały połysk lub jasnoróżowy odcień. Najpierw jednak zakreśl kontur ołówkiem, aby pomadka nie rozpostarła się i trwa dłużej. Makijaż w stylu gotowej nagości.
schemat makijażu