Kilka lat temu krótkie fryzury uznawano za wyraźną oznakę złego smaku lub oznakę, że kobieta, która nosi taką fryzurę, miała ciężką chorobę, która powodowała cięcie jej włosów. Dziś krótkie włosy są coraz częściej związane z płeć piękną. Kiedy przedstawiamy dojrzałą kobietę z krótką fryzurą, najczęściej przychodzi na myśl wizerunek luksusowej kobiety biznesu, surowej i dość wyrafinowanej. Jeśli mówimy o młodej dziewczynie, najczęściej reprezentujemy osobę, która wyróżnia się pewnością siebie i indywidualnością. Jakie są piękne stylizacje na krótkie włosy popularne w 2013 roku?

Stylowa stylizacja na krótkie włosy

Wiele osób błędnie uważa, że ​​większość pomysłów, a także fantazji, jest dość trudna do ujawnienia na krótkich włosach. Ale tak w ogóle nie jest. Ponadto piękna stylizacja na krótkie włosy jest absolutnie prosta i łatwa, nawet w domu. Z sukcesem na krótkich włosach można nakładać różne produkty na włosy: lakiery i musy o silnym fiksacji, czyli mające na celu zwiększenie objętości, połysku, a nawet efektu chemicznego. zwijanie włosów . Ważne jest, aby pamiętać, że krótka fryzura jest również jednym z głównych sposobów zwracania uwagi na twoją twarz, więc powinieneś zachować ostrożność podczas stylizacji włosów. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi zasadami:

  • do stylizacji czarnych włosów używaj żelu lub wosku;
  • do stylizacji blond włosów lepiej używać pianki. Jednocześnie powinno być łatwe i nie przyklejać nici.

Wieczorne stylizacje na krótkie włosy można stworzyć w stylu casual z pianką lub woskiem. Aby nadać fryzurom pożądaną objętość i kształt, należy zastosować wybrane narzędzie na całej długości i ścisnąć włosy dłońmi. Aby uzyskać bardziej zuchwały wygląd i modny styl na krótkich włosach, pozostaw kilka pasm gładkich czoła, podnieś włosy do góry w tył głowy. Jeśli używasz wosku, bądź nadzwyczaj ostrożny: to narzędzie może dodać "brudny efekt" jeśli użyjesz go nadmiernie.

Przy pomocy żelu do włosów możesz również stworzyć dość oryginalną fryzurę w "morskim stylu". Tak modne stylizacje na krótkie włosy wyglądają imponująco na kręconych krótkich włosach. Aby uzyskać efekt mokry, rozprowadź żel na całej powierzchni głowy i lekko ściśnij pasma na całej długości rękoma. Ponadto możesz eksperymentować z różnymi akcesoriami: spinkami do włosów, szpilkami i tak dalej.

Wieczorne stylizacje na krótkie włosy

Prostą i zarazem elegancką fryzurę wieczorową można zrobić z rozstaniem z boku. Jednocześnie kładzie się tak nisko jak to możliwe na czole, tak aby jedno pasmo było ułożone tak, aby zakrywało brwi. Konieczne jest naprawienie lakieru. Tutaj możesz również użyć dekoracyjnej szpilki do włosów, aby przymocować pasmo włosów na boku. Jeśli masz małe rysy twarzy, barretty ozdobione kamieniami lub cyrkoniami są dla Ciebie idealne. Jeśli masz duże możliwości - dokonaj wyboru na korzyść niewidocznej spinki do włosów.

Nie mniej stylowa stylizacja na krótkie włosy będzie kolejną opcją. Jeśli masz kręcone włosy, pamiętaj, że twoje włosy nie powinny być obcięte bardzo krótko, aby nie wyglądały jak mniszek lekarski. Jeśli masz wąską twarz, przyłóż boczne rozcięcie do swojej ulubionej wsuwki, jednocześnie chwyć blokadę wokół czoła. Jeśli chcesz zrobić proste rozstanie, podziel włosy na dwie równe części i ostrożnie wybierz pasmo z samej twarzy. Delikatnie wyrzuć ją i udekoruj jasną spinką.

Stylizacja dla krótkich włosów 2013 1Stylizacja włosów krótkich 2013 2Stylizacja dla krótkich włosów 2013 3
Stylizacja dla krótkich włosów 2013 4Stylizacja włosów krótkich 2013 5Stylizacja włosów krótkich 2013 6
Stylizacja dla krótkich włosów 2013 7Stylizacja dla krótkich włosów 2013 8Stylizacja dla krótkich włosów 2013 9