"Nie sądzę, że ludzie chcą widzieć pełne kobiety w reklamie. Ludzie mówią, że jesteśmy zbyt szczupli, ale chcą być szczupli, jak modele. " Carmen Pedaru

Carmen Pedaru - Początek

Carmen Pedaru urodziła się 10 maja 1990 roku w mieście Kehra w Estonii. Od najmłodszych lat Carmen była zainteresowana sportem, aktywnie grała w koszykówkę i piłkę ręczną. Na rok przed rozpoczęciem kariery modelki zdołała nawet odwiedzić estońską drużynę piłkarską. Poza sportem Karmena, Redaru przyciągnął do teatru. Podczas jednego z występów z jej udziałem dziewczyna przyciągnęła uwagę agenta do poszukiwania modeli. Od tego momentu zaczęła wspinać się po drabinie kariery, przeskakując kilka kroków w jednym kroku.

Model kariery

W 2006 roku, mając 16 lat, Carmen Pedaru podpisała swój pierwszy kontrakt z amerykańską agencją Next Model Management i zadebiutowała w sesji zdjęciowej dla Vogue Teen. Jej pierwszym wybiegiem była kolekcja marki Christopher Kan Następnym udanym przełomem Karmen Redaru był pokaz podczas New York Fashion Week sezonu jesienno-zimowego 200-20098, po którym wzięła udział w 43 zbezczeszczeniu najbardziej znanych projektantów mody.

Sukces

Od tego czasu model Carmen Pedaru lubi ciepłe bułeczki - co roku rośnie liczba osób, które chcą je zdobyć dla swojej firmy reklamowej. Wielokrotnie pojawiała się na stronach Vogue, Elle, Numero i współpracowała z gwiazdami światowego przemysłu mody - Gucci, Salvatore Ferragamo, Dsquared2.

W 2011 roku Karmen Redaru spróbowała siebie w roli anioła Victoria's Secret, demonstrując czarno-srebrny zestaw z tradycyjnymi skrzydłami marki. W tym samym czasie Carmen podpisała długoterminowy kontrakt z marką Michael Kors, stając się twarzą linii perfum i najbardziej kultowej marki z trzydziestoletnią historią.

Obecnie model Carmen Pedaru zajmuje 7 miejsce na liście najlepszych pięćdziesięciu modeli świata, według strony Models.com. I wydaje się, że to dopiero początek jej oszałamiającej kariery.

Carmen Pedaru 1Carmen Pedaru 2Carmen Pedaru 3
Carmen Pedaru 4Carmen Pedaru 5Carmen Pedaru 6
Carmen Pedaru 7Carmen Pedaru 8Carmen Pedaru 9