Ostatnio trend zwiększania liczby modeli o bujnych formach nabiera tempa. Corocznie coraz więcej nowoczesnych projektantów jest zainteresowanych współpracą z modelami z kategorii "plus size", ponieważ nadmierna chudość dziewcząt dość mocno przeraża publiczność na pokazach mody. Być może dlatego dziewczynki o dużych formach zostały uznane za nowy standard nieziemskiego piękna. Jednym z takich wysoko płatnych modeli jest Candice Huffin, która nosi ubrania w 48 rozmiarach i ma imponujące parametry - 97-84-111.

Model Candice Huffin

Candice Huffin to naprawdę nowa nazwa we współczesnym świecie projektowania mody. Niemniej jednak, 27-letnia dziewczynka wcale nie jest nowa w branży modowej. Przez długi czas Candice była jednym z odnoszących sukcesy modeli kategorii plus size, w szczególności zagrała w katalogach odzieżowych. Dziś dziewczyna zostaje aktywnie usunięta z powodu błyszczących publikacji.

Przy wysokości 181 cm, Candice Huffin ma masę około 80 kg. Historia sukcesu dziewczyny jako modelu plus size rozpoczęła się w 2000 roku, gdy słynny amerykański magazyn "V Magazine" opublikował w swoim następnym wydaniu zdjęcia modeli z obszernymi formularzami, wśród których była Candice. Niedługo potem dziewczyna wraz z Tara Lynn zagrała na okładce włoskiej edycji Vogue. Ten moment stał się kluczowy również dla samego magazynu, ponieważ po raz pierwszy na jego stronach pojawiły się modele z 48 rozmiarami ubrań.

Candice Huffin przeważnie woli nagie sesje zdjęciowe lub filmowanie w bieliźnie, którego doświadczenie dziewczyna ma znaczną - wielokrotnie pozowała do magazynów SModa i Vogue, a także pracowała z takimi sławnymi fotografami jak Solve Sundso i Demon Baker.

candys huffin 1candys huffin 2candys huffin 3
candys huffin 4Candice Huffin 5Candice Huffin 6
candys huffin 7candys huffin 8Candice Huffin 9