W nowym sezonie wiosna-lato 2014 Zara oferuje całkiem ciekawe rozwiązania. Skrócone szczyty stają się istotne, często wyrafinowane połączenie bieli i czerni. Szczególnie popularne są słodkie, przejrzyste rzeczy. Trend ten jest także umiejętnym przejściem do różnych odbitek kwiatowych. Kolekcja zawiera zarówno ciemne, jak i jasne odcienie. Wśród niecodziennych detali można wyróżnić obecność frędzli.

Innowacyjny wizerunek

Zara Spring-Summer 2014 oferuje raczej elegancki wygląd. Bluzy i swetry są asymetryczne. Sukienki i spódnice są dopełnione płynącą frędzlą. Bardzo często istnieje gra kolorów, przejścia z ciemności do światła i na odwrót. Szczególne miejsce Zara 2014 płaci kolorowo odbitki kwiatowe Szczególnie popularne są bogate czerwone barwy, takie jak kolor dojrzałych wiśni. Sukienki z takim nadrukiem również robią wrażenie z otwartym tyłem, co sprawia, że ​​bardzo słodka i niewinna sukienka jest niesamowicie atrakcyjna. Często występuje również kombinacja czerwieni z bielą lub czerwieni z czernią.

Inspiracja hipisowska

Kolekcja Zara 2014 była wyraźnie inspirowana stylem hippie. Urocze spodnie na co dzień, niezwykłe kapelusze z szerokim rondem i proste T-shirty są z powrotem w modzie. Szczególnie dobrze ten styl jest odpowiedni dla tych, którzy lubią łączyć komfort i elegancję. Kolejnym wyraźnym trendem w kolekcji Zara 2014 są topowe modele bez ramiączek. W tym przypadku zaprezentowano krótki top i spódnicę. Ten obraz, choć trochę ryzykowny, ale zdecydowanie jest bardzo uroczy. Możesz dodać go z kapeluszem z szerokim rondem.

Zara 2014 sukienki bardzo umiejętnie łączą kobiecość i uliczną beztroskę. Sukienki są zwykle dość długie, do kolan lub poniżej. Projektanci nie lekceważyli interesujących asymetrycznych rozwiązań. Kobiecość obrazu powstaje dzięki delikatnym różowym, perłowym i beżowym odcieniom. Dla stylu hippie nowa kolekcja Zara 2014 oferuje spodnie i dżinsy z geometrycznym nadrukiem w romby lub kwadracie. Wszystkie ubrania noszone są z wygodnymi klapkami i sandałami, praktycznie nie ma obcasów. Cała kolekcja jest przeznaczona dla miejskich dziewcząt, które są stale w ruchu, ale jednocześnie chcą wyglądać tak elegancko i stylowo, jak to tylko możliwe. Być może żadna inna kolekcja nie poradziła sobie tak umiejętnie i prosto, aby idealnie połączyć proste, gładkie kolory i asymetryczne dodatki z kwiecistymi nadrukami.

Zara kolekcja wiosna lato 2014 1Kolekcja Zara wiosna lato 2014 2Kolekcja Zara wiosna lato 2014 3
Zara kolekcja wiosna lato 2014 4Kolekcja Zara wiosna lato 2014 5Kolekcja Zara wiosna lato 2014 6
Kolekcja Zara wiosna lato 2014 7Kolekcja Zara wiosna lato 2014 8Kolekcja Zara wiosna lato 2014 9