Ubrania hiszpańskiej marki Zara to wygodne codzienne modele podkreślające kobiecość, elegancję i wyrafinowanie. Fashionistki na całym świecie wolą szafę znanej marki, ponieważ jakość użytych materiałów w połączeniu z niezwykłym stylem gwarantuje zawsze niezapomniany i modny wizerunek. Od sezonu do sezonu projektanci oferują aktualne stylowe nowe przedmioty. Zara Spring-Summer 2016 to prawdziwy fajerwerk kolorów, stylowy wygląd i nietypowe dodatki.

Kampanię reklamową nowej kolekcji Zara 2016 przeprowadził hiszpański fotograf Mario Sorrenti. Profesjonaliści wybrali idealne krajobrazy, które są w pełni zgodne ze stylowymi modelami i ich obrazami. Zdjęcia z kolekcji Zara 2016 odbyły się na plaży i nad jeziorem, gdzie dziewczęta reprezentujące modne ubrania i dodatki mogły swobodnie się zachowywać. Modele były przesiąknięte kolorami, płonęły płomieniami, oszukiwały, jak chciały, słowem. Ale to właśnie to zachowanie przekłada się na komfort i swobodę stylów marki.

Nowa kolekcja Zara 2016

Głównym elementem odzieży Zara 2016 były ulubione słynne sukienki na podłodze. Projektanci zaprezentowali lekkie sundresses i przewiewne długie style w swobodnej sylwetce, latającym kroju i kaskadowym trapezie. Cienka dzianina, bawełna, szyfon, jedwab zostały wybrane jako materiały do ​​nowej kolekcji Zara 2016. Każdy model nie pozostawia bez wyszukanych wykończeń. Głębokie cięcia, asymetryczne obszycia, falbany z koronki, falbany warstwowe, odkryte ramiona - to wszystko tkwi w garderobie na sezon wiosna-lato 2016.

Szczególną uwagę zwraca się na kolor. Projektanci całkiem grali w odcienie białego tła. To właśnie klasyczna linia stała się podstawą całej kolekcji. W końcu ten kolor przenosi delikatność, kobiecość, romans i lekkość. Mianowicie te cechy zostały włączone do kolekcji Zara Spring-Summer 2016. Oprócz jasnych kolorów, projektanci wykorzystali kobiece nadruki, a mianowicie motywy kwiatowe. Wybór wzoru jest inny dyskretny i powściągliwy, nawet w modelach, w których drukuj wypełnia całe płótno. Pomimo gry kolorów z efektów strzelania, ubrania i dodatki Zara 2016 nie są chwytliwe. Jasne pastelowe odcienie niebieskiego, liliowego i różowego zostały wybrane jako rozwiązania kolorystyczne.

Kolekcja Zara wiosna lato 2016Kolekcja Zara wiosna lato 2016Kolekcja Zara wiosna lato 2016
Kolekcja Zara Wiosna Lato 2016Kolekcja Zara wiosna lato 2016Kolekcja Zara Wiosna Lato 2016
Kolekcja Zara wiosna lato 2016Kolekcja Zara Wiosna Lato 2016Kolekcja Zara Wiosna Lato 2016