Spodnie - wygodna i praktyczna odzież damska. To jest zawsze wygrana-wygrana dla aktywnych łuków na każdy dzień. Jednak projektanci oferują również modele na wyjście, w stylu sportowym i klasyki. W każdym razie spodnie damskie są zawsze wygodne, niezawodne i stylowe. W 2016 roku modne dla wielu fashionistek modne spodniowane spodnie - popularny styl minionych sezonów. Odpowiedzią stylistów była recenzja modnych kokardek z najpopularniejszymi modelami.

Modne damskie spodnie cropped 2016

W kolekcjach spodni damskich z 2016 roku reprezentowana jest szeroka gama. Główny nacisk położyli projektanci na połączenie modnego stylu z wygodą i komfortem. W ten sposób można wyróżnić następujące najbardziej popularne style:

  1. Krótkie spodnie streychevy . Stylowa decyzja podkreślająca smukłe nogi i pełen wdzięku chód będzie wyborem obcisłych modeli. W sezonie 2016, przycięte spodnie stretch są prezentowane w klasycznych uniwersalnych kolorach, pastelowych kolorach i jasnych odbitki kwiatowe , paski, komórki, groch.
  2. spodnie przycięte 2016 1krótkie spodnie 2016 2spodnie cropped 2016 3
  3. Przycięte, rozszerzone spodnie . Aby obraz był oryginalny i nietypowy, styliści sugerują wybór modeli o ciekawym przedłużonym kroju. Te spodnie są rozkloszowane z bioder i kolan. Najbardziej popularne są odcienie szarości i czerni, które idealnie pasują do surowych kokardek, a także dżinsy do miejskich i przypadkowych zdjęć.
  4. przycięte spodnie 2016 4przycięte spodnie 2016 5spodnie cropped 2016 6
  5. Przycięte spodnie w męskim stylu . Jeśli chcesz podkreślić oryginalność i zdecydowanie w swoim wizerunku, najbardziej eleganckim rozwiązaniem byłoby wybrać skrócone modele chinos. Wolny męski styl z oryginalnymi strzałkami lub drzwiami jest zawsze pikantną nutą, która dodatkowo zademonstruje kobiecą i kruchą figurę.
spodnie cropped 2016 7spodnie przycięte 2016 8spodnie przycięte 2016 9