Trendy mody w świecie sztuki paznokci ciągle się zmieniają. Ostatnie 2-3 lata szczególnej popularności wśród mistrzów sztuki paznokci i płci pięknej sprawiły, że tarcie o paznokcie nabrało lustrzanego połysku, co korzystnie odróżnia właściciela od innych kobiet.

Manicure z lustrem przetarł

Drobny, połyskliwy pył poliestrowy lub pocieranie lustrem pozwala w łatwy sposób stworzyć jasny i nietypowy wzór na płytkach paznokcia. Można go nawet stosować w domu, ponieważ stosowanie tego pigmentu i jego rozmieszczenie na powierzchni nie wymaga wysokiego poziomu kwalifikacji i specjalnych umiejętności. Dodatkowo polerowanie luster do paznokci ma kilka zalet w porównaniu z innymi technologiami, na przykład:

 • bardzo łatwo usunąć z paznokci i, jeśli to pożądane, zastąpić inną metodą ozdabiania pazurów;
 • w zależności od indywidualnych preferencji może tworzyć zarówno efekt metaliczny, jak i migotanie;
 • może być stosowany w ograniczonych obszarach, na przykład w obszarze dziury lub na linii uśmiechu;
 • nie jest drogie, dlatego jest dostępny absolutnie dla wszystkich kobiet;
 • można użyć do utworzenia masowy projekt .
маникюр с зеркальной втиркой

Lustrzany pryzmat

Jedną z odmian takiego manicure jest pryzmat pocierający o połysk lusterka. Jest to najmniejszy pył, którego cząsteczki są prawie niemożliwe do rozpoznania gołym okiem. Na powierzchni pazurów ten pigment wygląda jak musująca perła i tworzy doskonale gładką i równą powierzchnię.

Efekt ścierania w lustrze o minimalnej powierzchni cząstek jest nakładany w taki sam sposób, jak wszystkie inne rodzaje pyłów poliestrowych. Tymczasem daje właścicielowi piękny, stylowy, efektowny i zadbany wygląd. Ponieważ praca z tak drobnymi cząsteczkami może być trudna, niedoświadczone dziewczyny powinny lepiej szukać pomocy u wykwalifikowanego mistrza, który z łatwością poradzi sobie z zadaniem.

зеркальная втирка призма

Pocieranie złotem lustra

Złoty złoty manicure będzie idealnym wyborem na imprezę klubową. Daje swojemu właścicielowi stylowy metaliczny połysk, który w ciągu ostatnich kilku sezonów stał się niezwykle popularnym trendem we wszystkich dziedzinach mody. Chociaż taka sztuka paznokcia świetnie łączy się ze złotą biżuterią, nie należy łączyć z nią wielu jaskrawych i przyciągających wzrok dodatków. Tarcie o paznokcie, lustrzany złoty blask zawsze przyciąga uwagę innych do rąk swojej kochanki, w przeciwnym razie jej wygląd powinien być bardzo lakoniczny.

золотая зеркальная втирка

Trzeszczenie białego lustra

Biały pył lub biały brokat można stosować z dowolną powłoką. Tymczasem w połączeniu z ciemnymi lakierami lub pasty żelowe Wygląda zupełnie nie jak w świetle. Tak więc w pierwszym przypadku występuje silny efekt migotania, który przyciąga uwagę i staje się głównym celem obrazu. W drugim, wręcz przeciwnie, zaskakująco delikatny, elegancki i romantyczny manicure powstaje na każdą okazję. Biały manicure z lustrem to doskonały wybór, również dla młodych narzeczonych, których wizerunek powinien być starannie przemyślany w najdrobniejszych szczegółach.

белая зеркальная втирка

Pocieranie czarnego lustra

Najbardziej uderzającą opcją jest manicure z czarnym lustrem, który po prostu zadziwia swoją głębią i intensywnością. Ten wzór wygląda dobrze w strojach wykonanych w bogatych kolorach: purpurowym, bordowym, szkarłatnym, ciemnoniebieskim i tak dalej. Dla niektórych dziewcząt może wydawać się to zbyt ponure, ale w rzeczywistości tak nie jest. Głębokie czarne zdobienie paznokci z pigmentem sprawi, że wizerunek jego właściciela będzie niezwykły i interesujący.

черная зеркальная втирка

Pocieranie na różowym lustrze

Młode, romantyczne panienki na pewno polubią manicure z lustrzanym różem, który można wykonać na podłożu o dowolnym odcieniu koloru. Tak więc w połączeniu z białą powłoką lub żelowym lakierem jednego z nich pastelowe kolory Wygląda miękko i niewiarygodnie elegancko. Jeśli użyjesz różowego brokatu na czarnej lub innej ciemnej powłoce, możesz uzyskać stylowy i nietuzinkowy design, który podkreśli kobiecość i indywidualny styl właściciela.

розовая зеркальная втирка

Pocieranie połysk lusterka do paznokci - jak złożyć wniosek?

Aby wykonać piękny manicure, nie musisz posiadać specjalnych umiejętności ani dużego doświadczenia w świecie zdobienia paznokci. Błyszczący połysk lustra jest nakładany bardzo łatwo, dzięki czemu nawet najmłodsze i najbardziej niedoświadczone dziewczyny mogą z niego korzystać. Tymczasem, aby nie zawieść się w wyniku, należy uważnie przestrzegać proponowanych instrukcji krok po kroku:

 1. Najpierw musisz wykonać higieniczny manicure - delikatnie zdejmij naskórek i nadaj pożądany kształt paznokciom.
 2. Po tym trzeba bardzo dobrze polerować powierzchnię. Od tego działania zależy, jak dobrze pigment jest rozprowadzany.
 3. Następnym krokiem powinno być odtłuszczenie powierzchni.
 4. Następnie nałóż warstwę bazową w jednej warstwie i wysusz każdy palec przez wymagany czas. W przypadku używania lampy LED okres ten wynosi 30 sekund dla jednego pazura, a przy użyciu promieniowania ultrafioletowego - przez 2 minuty dla każdego paznokcia.
 5. Ostrożnie i dokładnie pokryj paznokcie wybranym żelem do polerowania, a następnie wysusz wszystkie pazury w lampie.
 6. Następnym etapem jest pokrycie wszystkich płytek wierzchnią bez lepkiej warstwy i późniejsze suszenie.
 7. Następnie za pomocą pędzla, aplikatora lub innego odpowiedniego narzędzia nałóż odpowiednią ilość błyszczy na akcentowane paznokcie lub wszystkie płytki. Zastosuj błyszczący pył powinien być ostrożny, aby mógł zająć możliwie jak najwyższą powierzchnię.
 8. Następnie musisz pocierać pigment w każdym z pazurów. Zaleca się to zrobić za pomocą specjalnego aplikatora w kształcie pazurów, jednak niektóre dziewczyny twierdzą, że są o wiele lepiej zdolne do robienia tego za pomocą rąk.
 9. Jeśli to konieczne, musisz dodać więcej pigmentu i dobrze wcierać.
 10. Szczotką błyszczącego proszku odgarnij miękką, suchą szczotką.
 11. Wreszcie, końcowy skok powinien być dwuwarstwowym nałożeniem żelu wykańczającego i ostatecznym suszeniem w lampie.