Znana na całym świecie modelka, Vlada Roslyakov, została zapamiętana na całym świecie dzięki jej miniaturowej sylwetce i uroczemu wyglądowi lalki. Już na początku swojej kariery syberyjska piękność oczarowała wszystkich znanych projektantów mody i modnych fotografików mody. Dziś jest w top 30 najbardziej poszukiwanych modeli na świecie według magazynu Vogue.

Vlada Roslyakova - biografia

Elena Roslyakova, lepiej znana jako Vlada, urodziła się w 1987 roku w Omsku. Zmieniła imię, gdy zajmowała się już modelowaniem biznesu. Zgodnie z ogólnie przyjętą opinią, zrobiła to, aby uniknąć możliwych porównań z inną rosyjską modelką - Eleną Rosenkovą.

Początkowo bycie modelem nie było częścią planów Vlada. Miała kontynuować studia na uniwersytecie pedagogicznym w swoim rodzinnym mieście, dopóki nie spotkała innej dziewczyny pracującej w branży modelek. Za jej radą postanowiła spróbować się w tej niezwykłej jakości.

Wkrótce Vlada wyleciała do pracy w Tokio, którą opuściła kilka miesięcy później, aby wziąć udział w tygodniu mody w Mediolanie. To właśnie tam jeszcze bardziej znane domy mody dowiedziały się, kim jest Vlada Roslyakov. I tylko wzrost i waga modelu dziewczyny (178 cm i waga 49 kg) oprócz jej niezwykłego wyglądu tylko dodała jej popularność.

Debiut młodego rosyjskiego modelu, który miał miejsce w 2004 roku w Paryżu, zakończył się sukcesem. Brała udział w 20 wystawach - a to tylko jeden sezon! W 2005 r. Vlada była już dość pewnie kalać na wybiegu w sukienkach światowych marek Nina Ricci, Max Mara i Dolche & Gabbana.

Vlada Roslyakova, jak się nazywa na Zachodzie, brała udział w pokazach innych, nie mniej znanych projektantów mody - Prady, Roberto Cavalliego, Soni Rykiel, Givenchy, Stelli McCartney i Valentino.

W jej niewiele ponad dwadzieścia lat miała szansę stać się twarzą kampanii reklamowych znanych marek, między innymi Calvin Klein, Lacoste i Gucci. W wieku 22 lat Vlada stała się muzą Christiana Lacroix i zdobyła prawo do reprezentowania swojej luksusowej linii perfum i zamknięcia pokazów weselnych w wykwintnych strojach druhny.

Vlada Roslyakova - styl

Jaki jest zatem sekret sukcesu rosyjskiego piękna? Po pierwsze, model Vlad Roslyakov jest pamiętany przez jego niezwykły chód i duże niebieskie oczy. Idąc po wybiegu, odchyla się lekko. Według Vlada podczas jej pierwszych występów trochę obawiała się zrobić coś złego i często się schylać. Po jej komentarzach dziewczyna znalazła wyjście i zaczęła się nachylać uroczo. Charakterystyczny dla marki chód, a teraz fascynuje każdego, kto ogląda program.

Vlada ma bardzo delikatną skórę, która źle reaguje na zmiany w środowisku i długie loty. A jednak ta mała wada nadaje jej indywidualności, a to jeszcze bardziej zwiększa jej popularność.

Pomimo naturalnego wizerunku uroczej uroczej lalki, z łatwością potrafi przekształcić się w najbardziej niezwykłe role, w tym wizerunek pewnej i dojrzałej kobiety.

Vlad Roslyakova - życie osobiste

W przeciwieństwie do większości modeli, Vlad jest bardzo nieśmiały i nie lubi pokazywać swojego osobistego życia. Wiadomo jednak, że dziewczyna już znalazła swoją wybrankę i spotyka się z nim od ponad czterech lat. Zostało to powiedziane dziennikarzom samego Vlad Roslyakovej. Mąż, troje dzieci, duży dom - wszystko to jest zawarte w jej planach, ale na razie jej miłość trwa na odległość. Wraz ze swoim kochankiem, rodowitym mieszkańcem jej rodzinnego miasta, Omsk, widziana jest głównie pomiędzy filmami. Razem podróżują, próbując dokładniej zapoznać się z krajami, które Vlad widział krótko - podczas udziału w pokazach i strzelaninach.

Ze wszystkimi swoimi zasługami i osiągnięciami, Vlada Roslyakova ma przed sobą wiele perspektyw i możliwości, ponieważ jej historia dopiero się zaczyna.

Vlada Roslyakov 1Vlada Roslyakov 2Vlada Roslyakov 3
Vlada Roslyakov 4Vlada Roslyakov 5Vlada Roslyakov 6
Vlada Roslyakova 7Vlada Roslyakov 8Vlada Roslyakov 9