Słynny model Eniko Michalik urodził się 11 maja 1987 roku na Węgrzech. Światowa rozpoznawalność dziewczyny otrzymanej w odległym 2002 roku po tym jak została zwycięzcą konkursu modeli z Elite Model Look. To po tych wydarzeniach kariera utalentowanego Eniko szybko wzrosła. Ten sam model mówi, że popularność tego pojawiła się kilka lat później, gdy przypadkiem został zauważony przez przedstawiciela agencji modelek we własnym mieście. Od tego czasu nie opuszcza stron magazynów o modzie.

W 2006 roku spektakularny model węgierski wziął udział w letniej kolekcji Chanel. Ten program był debiutem dla dziewczyny, ale poradziła sobie z nim na najwyższym poziomie. Po tym głośnym wydarzeniu Eniko Michalik został zaproszony na wiele innych koncertów, od takich znanych projektantów jak Givenchy, Blumarine, Moschino, Versace, Victoria's Secret. Poza tym dziewczyna zagrała w reklamach wielu słynnych domów mody. Wiele światowych rankingów i publicznych sondaży pokazuje, że Eniko znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej udanych i pięknych modeli. I będzie to poprawnie zauważone - jest całkiem zasłużone. Ponieważ nikt nie może pozostać obojętny na jej wysokie kości policzkowe, ogromne oczy o seksownym wyglądzie i niesamowitej figurze!

Model Eniko Michalik

Ostatnio francuski Vogue zaproponował bardzo interesujący projekt fotograficzny. Eniko można było zobaczyć w różnych obrazach wieku od 10 lat do 60 lat.

vogue_age_10vogue_age_20vogue_age_30
vogue_age_40vogue_age_50vogue_age_60

Aby tworzyć obrazy, grafika komputerowa nie była w ogóle używana, tylko umiejętne ręce makijażystów, poprawny makijaż i oświetlenie. Obrazy były bardzo naturalne i naturalne. A co niezwykłe, modelowi udało się wyświetlić wszystkie cechy każdego indywidualnego etapu wieku. Twórcy sesji zdjęciowej chcieli powiedzieć ludziom, że czasami można przeżyć całe życie w ciągu zaledwie jednego dnia. Eniko wspaniale poradziła sobie z tą rolą, udało jej się dodać do każdego obrazu emocjonalność i głębię.

Eniko Michalik jest bardzo zdeterminowaną osobą i zawsze osiąga wyznaczone cele. Nawet pomimo tego, że praca modelu jest bardzo skomplikowana, jest to ciągłe loty i ciężka praca. Jednak Eniko zawsze wygląda świeżo i wypoczęta i dokładnie monitoruje jej wygląd i figurę!

Eniko Mihalik 1Eniko Michalik 2Eniko Michalik 3
Eniko Michalik 4Eniko Michalik 5Eniko Michalik 6
Eniko Michalik 7Eniko Michalik 8Eniko Mihalik 9