Do niedawna grube brwi dziewczyny były uważane za buntowniczy i niechlujny element obrazu. Każda kobieta, która chciała wyglądać modnie i stylowo, regularnie skubała brwi i robiła "sznurki" z nich, a później poprawiała ich kształt za pomocą kosmetyków dekoracyjnych.

Tymczasem kilka lat temu na światowych wybiegach zaczęły pojawiać się modelki z szerokimi sobolowymi brwiami. Ogromna liczba dziewcząt na całym świecie wybiera obecnie grube naturalne brwi na rynki zbytu i codzienne życie. Moda na grube brwi z każdym sezonem zyskuje coraz więcej zwrotów, ale wciąż ten trend nie jest dla wszystkich, więc nie ślepo zaufaj najnowszym trendom w modzie.

Kim są grube brwi?

Według najnowszych stylistów, piękne, grube brwi będą wyglądały świetnie na młode dziewczyny o ciemnych włosach i dużych wyrazistych oczach. Tymczasem należy wziąć pod uwagę inne parametry zewnętrzne. Tak więc, aby grube brwi podkreślały naturalne piękno dziewczyny i nie psują jej wyglądu, musi mieć dość duże kości policzkowe i pulchne usta.

Ponadto przy wyborze kształtu brwi należy wziąć pod uwagę i jak rodzaj osoby ma dziewczynę. W szczególności, proste grube brwi nie są zalecane do wybierania kobiet mody z trójkątną twarzą, opcja ta jest najlepiej nadaje się dla dziewcząt o małej twarzy w kształcie podłużnego owalu.

W przypadku kobiet w wieku powyżej 35-40 lat obecna tendencja do noszenia grubych brwi nie ma zastosowania. Wręcz przeciwnie, nawet jeśli piękna dama ma duże rysy twarzy, ten element na obrazie może uczynić ją wulgarną. Dlatego ważne jest, aby kobieta powyżej trzydziestego piątego roku życia znalazła odpowiedni środek i osiągnęła gęstość brwi, która jest dla niej idealna.

Modele z grubymi brwiami

Mówiąc o modelkach i aktorkach z grubymi brwiami, powinieneś przede wszystkim przypomnieć sobie Carę Delevin. Młody topowy model pochodzenia brytyjskiego ma bardzo grube naturalne brwi, z których jest dumna. Kara prowadzi nawet stronę w imieniu swoich brwi w jednej z sieci społecznościowych, która jest monitorowana przez ogromną liczbę subskrybentów na całym świecie.

grube brwi1grube brwi2grube brwi3

Oprócz Carawins, grube szerokie brwi są preferowane przez inne gwiazdy, a mianowicie:

 • Isabelle Lucas jest aktorką i modelką pochodzenia australijskiego, która zyskała największą sławę w swoich rolach w filmach Transformers: Revenge of the Fallen, Wojna bogów: Nieśmiertelni i Wojownicy Światła;
 • grube brwi4grube brwi5grube brwi6
 • Miranda Kerr to niesamowicie piękna australijska supermodelka i anioł Victoria's Secret ;
 • grube brwi7grube brwi8grube brwi9
 • Alexandra Pivovarova - słynny model rosyjski, który jest często nazywany "kosmitami". Sasha ma bardzo nietypowy wygląd - ma trójkątną twarz z oczami w kształcie migdałów, wysokie wystające kości policzkowe i dość wysokie czoło;
 • grube brwi10grube brwi11grube brwi12
 • Jessica Stam - najlepszy model pochodzenia kanadyjskiego;
 • grube brwi13grube brwi14grube brwi15
 • Natalia Vodianova - jedna z najsłynniejszych rosyjskich modelek, założycielka Fundacji Nagi Serce, matka czworga dzieci;
 • grube brwi16grube brwi17grube brwi18
 • Isabeli Fontana to świetna brazylijska supermodelka. Także anioł Tajemnicy Wiktorii.
 • grube brwi19grube brwi20grube brwi21

Tendencję do noszenia grubych brwi naturalnego pochodzenia wspierają również inne piękno na całym świecie.

grube brwi22grube brwi23grube brwi24
grube brwi25grube brwi26grube brwi27
grube brwi28grube brwi29grube brwi30