Lena Kuletska jest jednym z najbardziej znanych i lubianych modeli rosyjskich. Jest popularny nie tylko w Rosji, ale także za granicą. Model Elena Kuletskaya jest twarzą brytyjskiej firmy produkującej biżuterię RAFF, jest zapraszana do kręcenia w reklamie takich znanych światowych marek jak Nina Richi, Hervé małżeństwo Carit, Rolex, Mary Kay i wiele innych. Ostatnio stała się również wiodącym programem telewizyjnym Trendy MTV i zaczęła brać udział w różnych krajowych i zagranicznych programach telewizyjnych. Zdjęcia Eleny zdobiły covery takich światowych wydań, jak GQ, Maxim, OK !, Us i Tatler.

Biografia Elena Kuletskaya

Elena Kuletskaya, której biografia może być przykładem dla wielu dziewcząt, które marzą o zostaniu najlepszymi modelkami, urodziła się na Ukrainie, ale wkrótce przeprowadziła się z rodziną do Moskwy, gdzie wstąpiła na Moskiewski Uniwersytet Państwowy. Studiując w drugim roku, zaczęła pracować jako modelka, a mając 18 lat, po obsadzeniu agencji mody, wyjechała do pracy w Paryżu. Jej wykształcenie Elena Kuletska kontynuowała na Sorbonie. Do tej pory trzydziestoletnia dziewczynka otrzymuje wysokie opłaty za swoją pracę, ma nieruchomość w Paryżu i Panamie.

Elena Kuletskaya i Dima Bilan

Nazwa Elena Kuletska zaczęła pojawiać się w świeckich kronikach dzięki powieści z Dimą Bilan. Według modelu, ona i Bilan spotkali się przypadkowo na lotnisku, a następnie przypadkowo trafiła na listę modeli do nakręcenia wideo Dimy dla piosenki "I Remember You". W tym okresie i rozpoczął ich romantyczny związek. Wielki rezonans spowodowany był oświadczeniem piosenkarza, że ​​poślubi Lenę, jeśli wygra Konkurs Piosenki Eurowizji. Elena Kuletskaya i Dima Bilan spotkały się przez cztery lata, ale ślub nigdy się nie odbył. W 2011 roku Dima Bilan przyznała, że ​​romans z Lena - to był tylko ruch PR. Jednak Elena nalegała, że ​​ich związek był naprawdę romantyczny.

Po nakręceniu Kuleckiej na okładkę edycji "GQ" ze słynnym amerykańskim aktorem Mickeyem Rourke'em, pojawiły się również pogłoski o powieściach między celebrytami, ale niestety większość fanów znalazła się tylko w przyjacielskich związkach.

Na dzień dzisiejszy wiadomo, że życie osobiste Eleny Kuletskiej poprawiło się, spotyka się z Francuzem, którego imię dziewczyna dokładnie ukrywa.

O smakach Eleny Kuletskiej

Wielu mówi o Elenie Kuletskiej jako o modelu stylu. Jej zdjęcia z wydarzeń towarzyskich często pojawiają się na łamach czasopism i w Internecie. Sukienki Kuletska, jej biżuteria i dodatki są aktywnie dyskutowane. Sama Elena dla mody i marek jest spokojna. Uważa, że ​​nie powinieneś dążyć do mody, musisz wybrać to, co jest dla ciebie dobre. Każdy strój powinien być odpowiedni w każdej sytuacji.

Suknie Elena Kuletskaya można kupić zarówno w drogich butikach znanych firm, jak iw sklepach demokratycznych marek. Będąc wielkim miłośnikiem zakupów, model nie jest spender, ponieważ zarabia od najmłodszych lat i zna wartość pieniędzy. Lena woli robić zakupy w Nowym Jorku, gdzie taniej markowe ubrania i buty można kupić taniej. W Moskwie model kupuje stroje rosyjskich projektantów.

Makijaż Elena Kuletskaya wykorzystuje tylko podczas filmowania lub do udziału w wydarzeniach towarzyskich. W pozostałej części model wykorzystuje jedynie środki tonalne.

Elena inwestuje w swoją pracę maksimum czasu i energii, dlatego zasłużenie jest jednym z najpopularniejszych i najpopularniejszych rosyjskich modeli i wiodących programów telewizyjnych.

Elena Kuletskaya1Elena Kuletskaya2Elena Kuletskaya3
Elena Kuletskaya4Elena Kuletskaya5Elena Kuletskaya6
Elena Kuletskaya7Elena Kuletskaya8Elena Kuletskaya9