Gromadzenie gości i początek rejestracji o 18:00. Początek szkolenia o 19:00!

Razem z nami w ten letni wieczór będą zaangażowane piosenkarka Sati Casanova, aktorka Anna Khilkevich, prezenterka telewizyjna Irena Ponaroshku i inne gwiazdy!

Anastasya KrajnovaAnna HilkevichSati Kazanova1
Irena Ponaroshku1Sati Kazanova,Olga Belousova,Irena Ponaroshku,Albina JanabaevaSati Kazanova Irena Ponaroshku

Reebok zaprasza wszystkich zainteresowanych zajęciami fitness! Możesz i powinieneś poprawić siebie i zawsze i wszędzie. Naszą dewizą jest Gym jest wszędzie! Trenuj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Zmień swoje pomysły na fitness!

Nasi najlepsi trenerzy pomogą ci w tym razem ze znanymi rosyjskimi gwiazdami kina, muzyki i show biznesu, którzy podzielają nasz pomysł, że prawdziwy sukces jest niemożliwy bez poprawy fizycznej, duchowej i psychicznej.

18:00 - 19:00 Rejestracja uczestników i rejestracja

19:00 - 20:00 KLASA MISTRZÓW LES MILLS Walka z ciałem Evgeny'ego Vanyukova

Elitarny trener programów grupowych i sztuk walki, krajowy trener programów Les Mills Evgeny Vanyukov jako rozgrzewka przed głównym zajęciem przeprowadzi trening aerobowy Body Combat. Program ten jest rozwijany w oparciu o takie sztuki walki jak karate, kickboxing, tai-bo i taekwondo. Szokowa kombinacja ćwiczeń ze sztuk walki czyni zawód skutecznym nie tylko dla utraty wagi, ale także dla rozwoju twojej elastyczności, zręczności i koordynacji. Poprawisz postawę, wzmocnisz mięśnie, pozbysz się nadwagi i cellulitu.

20:00 - 21:00 SZKOLENIE MASTERA przez THAI Chi od mistrza Shi Yanbin

Mistrz jest jednym z pięćdziesięciu mnichów, którym dano prawo do nauczania. Podróżował po wielu krajach z seminariami i przemówieniami, nauczał w Stanach Zjednoczonych przez około dwa lata, aw 2006 roku został wysłany przez rektora klasztoru Shaolin, pana Shi Yong-sin, do pracy w Rosji, po otrzymaniu błogosławieństwa do pracy od patriarchy Cyryla. Tego wieczora Mistrz Shi Yanbin poprowadzi godzinny trening w stylu Taijiquana w stylu Chen.

Master Shi Yanbin3
Master Shi Yanbin1Master Shi Yanbin2

Oficjalna strona internetowa projektu: http://bmhwithstars.ru/

Dalej - więcej! Trening «Reebok MAN WITH STARS» to idealny format, dzięki któremu fitness łatwo stanie się częścią twojego życia! Jeśli od dawna chciałeś coś zmienić w sobie, to nadszedł twój dzień. Przyspiesz proces ewolucji fitness i zostań mężczyzną z Reebokiem!

Udział w każdym szkoleniu «Reebok MAN WITH STARS» jest bezpłatny! Wystarczy zarejestrować się w wydarzeniu na stronie *, uzyskać potwierdzenie, wydrukować i zabrać ze sobą.

* Rejestrując się na wydarzenie, potwierdzasz, że znasz i zgadzasz się z "Regulaminem uczestnictwa w wydarzeniu", opublikowanym na oficjalnej stronie projektu: http://bmhwithstars.ru/