Nastya Kusakina to młody model agencji Avant Moscow. Do niedawna najbardziej znanym dziełem 17-letniego modelu była reklama kosmetyków Sephora. Ale wiele rzeczy w życiu dziewczyny zmieniło się dramatycznie po tygodniu mody w Mediolanie.

Biografia Nasty Kusakina

Anastasia Kusakina rozpoczęła karierę modelek w wieku 14 lat. A przyszły model urodził się w mieście Penza. Parametry Nastya Kusakina: 81-60-90, waga - 49 kg. Wysokość Nastii Kusakiny wynosi 1 metr i 82 centymetry. W związku z aktywnym rozwojem modelowej kariery dziewczyna ukończyła 10 i 11 klas moskiewskiej szkoły na zewnątrz i zdalnie. To znaczy, Nastya została wysłana do pracy w Internecie, ugotowała je i odesłała. Kiedy zaproponowano jej pracę za granicą, Nastya zastanawiała się przez krótki czas, a po spotkaniu z rodzicami natychmiast się zgodziła.

Po raz pierwszy Nastya trafiła do agencji modelek w swoim rodzinnym mieście Penza. To była agencja ELITE STYLE. Już w 2011 roku rozpoczyna współpracę z moskiewską agencją Avant. Cały wolny czas dziewczyny zabiera pracę: w szczególności pokazy i sesje zdjęciowe. Nastya zauważa, że ​​tak jest, dopóki nie poznała swojej miłości. A ze względu na liczne loty, bardzo rzadko udaje jej się spędzać czas z rodziną. Dlatego w każdej wolnej chwili próbuje dać rodzinie.

Photoshoot Nastya Kusakina

Sesje zdjęciowe Nasty Kusakina są zawsze świeże i interesujące. Na przykład w najnowszej sesji zdjęciowej Jeffa Barka w Dazed & Confuseds dziewczyna pojawiła się jako duch. Rodzaj mglistej nocy i młodej wiedźmy. Podczas sesji zdjęciowej w Paryżu w październikowym numerze magazynu Flare młody model pojawił się jako urbanista mody. Fotografowie i styliści zauważają i podkreślają w każdy możliwy sposób niezwykły kolor oczu modelu - jasny oliwkowy. Dlatego w niemal wszystkich sesjach zdjęciowych przy pomocy makijażu i inscenizacji światła styliści starają się maksymalnie podkreślić niezwykłe, duże oczy dziewczyny. Bardzo jasna i namiętna Nastya pojawiła się na okładce magazynu Collezioni Jewelry & Accessori. Na tym zdjęciu dziewczyna nosi bardzo obcisłą sukienkę z ciepłym kwiatowym nadrukiem.

Jeśli chodzi o Paryż, tutaj Nastya wzięła udział w siedmiu różnych pokazach: Alexander McQueen, Louis Vuitton, Givenchy, Cacharel, Giambattista Valli, Paco Rabanne i Maison Martin Margiela. To bardzo dobry wskaźnik dla debiutanta. Zagraniczni projektanci i fotografowie bardzo cenią Rosjankę za jej ogromne oczy, długie nogi, modelkę i szczególny wygląd. Sama Nastya mówi, że świat mody daje jej dużo nowej wiedzy i, oczywiście, doświadczenia życiowego. Dziewczyna szczerze wyznaje, że cieszy się z pracy i pewnie idzie naprzód!

Nastya Kusakina 1Nastya Kusakina 2Nastya Kusakina 3
Nastya Kusakina 4Nastya Kusakina 5Nastya Kusakina 6
Nastya Kusakina 7Nastya Kusakina 8Nastya Kusakina 9