Nowy Rok to ulubione święto nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. W tym dniu wierzymy w cuda, wyrażamy życzenia, robimy plany na następne 365 dni i, oczywiście, chcemy, aby nasze szczęście się pojawiło. Dlatego wielu ludzi myśli z wyprzedzeniem, w jakim kolorze świętować Nowy 2016, aby zagwarantować, że przyciągną do siebie fortunę.

W jakich kolorach spełnić Nowy Rok 2016?

Zalecenia dotyczące doboru kolorów i stylów stroju noworocznego są zwykle formułowane na podstawie tego, co zwierzę patronuje w danym roku we wschodnim horoskopie. 2016 to czas Ognistej Małpy. Po tym oświadczeniu staje się jasne, że czerwona sukienka na Nowy Rok 2016 będzie najbardziej logicznym i udanym wyborem. Jest czerwony i wszystkie jego odcienie najlepiej demonstrują twoją jasność, musowanie i indywidualność. A po tym wszystkim te cechy są charakterystyczne dla Małpy. Zawsze znajduje się w centrum uwagi, chce, aby wszystkie oczy skupiły się na niej i stara się wyglądać niecodziennie, a nawet ekstrawagancko.

Jeśli szukasz nowego koloru do wyboru na Nowy 2016, ale nie chcesz nosić klasycznej czerwonej sukni, ponieważ obawiasz się, że wielu wybierze ten kolor, który jest oczywisty na święta w tym roku, zwróć uwagę na jego jasne kolory. Bordo, koral, pomarańczowo-czerwone wino - wszystkie te kolory będą również dobrym rozwiązaniem.

Małpa lubi również inne odcienie, o ile są nasycone: zielone, żółte, różowe. Jeśli zdecydujesz się pozostać na klasykach: czarna suknia wieczorowa, wybierz materiał pokryty cyrkoniami, cekinami lub ozdobiony koralikami. Nadaje się jako kolorowa sukienka na Nowy Rok 2016 i każdy z odcieni szlachetnego metalu. Najważniejsze jest to, że tkanina była lśniąca i odróżniała Cię od tłumu. Małpa uwielbia różne musujące rzeczy, a ten strój będzie odpowiadał jej smakowi.

Faktyczny kolor sukienki na Nowy Rok 2016 może być nie tylko monofoniczny. Różnorodne jasne wzory, ornamenty dodadzą także wyrazistości i ekskluzywności. Szczególnie udany będzie obraz z sukienką, na której tkanina płynnie zmienia kolor z jednego na drugi, to znaczy z materiału z efektem ombre.

Tak więc modny kolor sukienki na Nowy Rok 2016 to jasny, nawet trochę krzykliwy odcień. Możliwe jest użycie materiałów o doskonałej teksturze i niezwykłych efektach jako tkaniny.

Odpowiednie obrazy

Jeśli zdecydowałeś się, co świętować Nowy Rok 2016 pod względem koloru, musisz wybrać rzeczywisty styl. Najbardziej udaną decyzją byłaby suknia wieczorowa lub koktajlowa. Ale kostiumy i wygodne kombinezony nie będą właściwym wyborem, ponieważ ekstrawaganckie małpy takie stroje wyglądają zbyt swobodnie. Patronka roku lubi zabawę, hałas, gry, tańce, głośne piosenki, a przy takiej ilości aktywności konieczne jest, aby wybrany strój był nie tylko piękny, ale także wygodny. Dlatego wybierz sukienkę, w której masz gwarancję, że będziesz mogła spędzić całą noc. Ale lepiej odmówić interesujących, ale chłodnych ruchów stylów.

Sukienki mogą mieć otwarte plecy i ramiona, głębokie dekolty - wszystko to nadaje się dla Małpy. Pożądane jest również bogate wykończenie z błyszczącymi materiałami. Jeśli wybierzesz sukienkę bez biżuterii, dodaj ją z dużymi dodatkami: kolczykami, naszyjnikami, bransoletkami i pierścionkami. I wszystko od razu, nie ma zbyt wiele blasku tej nocy.

Doskonałym dodatkiem do sukni będzie zawiłe nakrycie głowy: obszerny wieniec, czapka z welonem. Możesz nawet użyć maski karnawałowej zakrywającej twarz. Jeśli nakrycie głowy nie jest, to zajmij się pięknymi i złożonymi włosami, które byłyby interesujące do rozważenia. W makijażu możesz również użyć lśniących i lśniących tekstur.

w którym kolor ma zawierać Nowy 2016w którym kolor ma zawierać nowy 2016w którym kolor ma zawierać nowy 2016 rok3
w którym kolor ma zawierać nowy 2016jaki kolor zawierać nowy rok 20165jaki kolor zawierać Nowy 2016
jaki kolor uwzględnić w nowym 2016 rokujaki kolor zawierać nowy 2016 rok8jaki kolor zawierać Nowy 2016 rok9