Rozpoczęcie nowego sezonu oznacza również zmiany w trendach w modzie fryzjerskiej. Szczególnie wiele uwagi przyciągają nowe fryzury z nadejściem ciepłego okresu, kiedy czapki tracą na znaczeniu. Dlatego wielu fashionistek jest bardzo zainteresowanych pytaniem, jakie włosy będą modne w 2014 roku. Żadna stylistka nie może udzielić Ci jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. W końcu każda dziewczyna ma swoje unikalne cechy wyglądu, które wymagają tworzenia pewnych obrazów i dodawania różnych elementów. Ale główne kierunki, które nabrały wielkiego znaczenia w tym roku, wciąż są wyróżniane przez mistrzów fryzjerstwa.

W 2014 roku moda to także długie włosy. Najbardziej odpowiednia fryzura dla stylistów długich włosów uważa duże loki, które są odpowiednie dla każdego rodzaju wyglądu. Dla miłośników krótkich fryzur twórcy zalecają zatrzymanie selekcji na poszarpanym samochodzie, który zajmuje kilka pozycji przez kilka sezonów z rzędu. A dla kreatywnych i odważnych przedstawicieli kobiet, fryzjerzy w nowym sezonie oferują unikalne asymetryczne fryzury w nowym sezonie.

Moda do farbowania włosów 2014

Miłośnicy kolorystyki włosów będą mile zaskoczeni nowościami, które zaprezentowały nowy sezon. W 2014 roku modne są kontrastujące kolory, jasne kolory i ostre przejścia na włosy. Dla tych, którzy nie lubią eksperymentów i preferują standardowe standardy, styliści oferują kontrast podświetlanie i kolorowanie. Modne kobiety, które preferują naturalność obrazu, będą mogły w tym sezonie zadowolić się odnowieniem koloru włosów za pomocą techniki tonizującej. Ta metoda pozwala dodać blasku i życia do naturalnego koloru włosów, a także zmienić fryzurę, dodając nowy odcień. Ale najbardziej popularne pozycje w 2014 roku w zakresie farbowania włosów miały styl ombre. Jest przejściem od ciemniejszego do jasnego i na odwrót. Ponadto można używać zarówno naturalnych odcieni, jak i żywych egzotycznych kolorów, dzięki czemu Twój wygląd jest wyjątkowy i oryginalny.

moda na włosy 2014 1moda na włosy 2014 2moda na włosy 2014 3
moda na włosy 2014 4moda na włosy 2014 5moda na włosy 2014 6
moda na włosy 2014 7moda na włosy 2014 8moda na włosy 2014 9