W 2014 r. Styliści zwracali szczególną uwagę na włosy, ponieważ powinny one stanowić doskonałe uzupełnienie kobiecości i odzwierciedlać istotę wszystkich kobiet. Dlatego proponujemy dowiedzieć się, które włosy będą modne w 2014 roku, czy powinny być farbowane i jak długo powinny być włosy.

Modna długość włosia 2014

Na początek ustalimy, jaka długość włosa będzie wyglądać modnie w nowym sezonie. Ponieważ wszystkie kobiety mają różne kształty twarzy, musisz wybrać fryzurę zgodnie z tym. Nie ma wyraźnych tendencji dotyczących długości włosów, dlatego modne są zarówno włosy krótkie, średnie, jak i długie. Wśród krótkich fryzur są najbardziej popularne pixie i bob Jeśli wybierzesz ze średniej długości, najtrafniejsze w nowym sezonie będą quady lub Bob samochód . Cóż, jeśli wolisz długie włosy, kaskada ozdobi każdy twój wygląd.

Modne farbowanie włosów 2014

Jeśli chodzi o najmodniejsze odcienie włosów, styliści stwierdzili, że kolory w 2014 r. Powinny być jak najbardziej naturalne. Dlatego w modzie w kolorze blond, czarnym, brązowym i czerwonym. Dziś dzięki doświadczonym fachowcom można uzyskać niezwykle stylowy wygląd za pomocą kolorowania. Jak modne jest farbowanie włosów, aby być w trendach w 2014 roku?

Najpopularniejszą metodą jest kolorowanie i rezerwacja. Farbowanie może używać różnych kolorów, jasnych i ciemnych, aw brondirovanii stosowane kilka odcieni tego samego koloru. W ten sposób okazuje się bardzo piękne farbowanie włosów, które jest jak najbardziej zbliżone do naturalnego koloru.

Modna stylizacja włosów 2014

W 2014 r. Styliści oferowali modną fryzurę, która jest odpowiednia zarówno do krótkich, jak i długich loków. Aby stworzyć romantyczny obraz, musisz ułożyć włosy w środku, w kierunku twarzy. Aby dać włosom dużą ilość włosów, musisz wziąć małe pasmo, zaczynając od spodu głowy i wysuszyć je suszarką do włosów. Jeśli chcesz uzyskać bardziej odważny obraz, włosy powinny być wysuszone w kierunku od twarzy. Tak więc efekt chaosu na głowie.

Modne ozdoby do włosów 2014

Czasami każda dziewczyna chce ozdobić włosy stylowymi i oryginalnymi dodatkami. Dzięki dużemu asortymentowi jest to bardzo proste. Wśród modnej biżuterii można znaleźć spinki do włosów i niewidzialne dzwonki z opalizującymi kamieniami, oryginalne gumki i spinki do włosów, którymi można wykonać różne fryzury, obręcze i opaski z dekoracją, które staną się prawdziwą ozdobą na każde wakacje.

włosy 2014 1włosy 2014 2włosy 2014 3
włosy 2014 4włosy 2014 5włosy 2014 6
włosy 2014 7włosy 2014 8włosy 2014 9