Spodnie jeansowe zawsze były i pozostają aktualne o każdej porze roku. Rozkloszowane, wąskie spodnie z wysokim stanem lub przetarte. Jakie modele powinienem nosić w tym sezonie?

Czy dżinsy są zwinięte w 2013 roku?

Czy modne jest zakładanie dżinsów w nowym sezonie? I jak prawidłowo nosić schowany w dżinsach? Prawdopodobnie takie pytania są podawane przez dowolną fashionistkę. W szczególności chodzi o to, jak modne są dżinsy? Z przyjemnością informujemy, że w 2013 roku spodnie z podkładem znów są na wysokości mody. A co najważniejsze - różnorodność modeli zachwyci dziewczęta o różnych kształtach.

Dla smukłych fashionistów projektanci oferują wybór obcisłych spodni lub dopasowanego wierzchu i trochę wolnego od kolana. Wciśnij dolną krawędź jeden raz, tworząc obrzeże o szerokości około pięciu centymetrów. Te jeansy będą wyglądały świetnie z klinowymi sandałami, pompkami lub szpilkami. Do takiej strony warto wybrać delikatne i kobiece bluzki i koszule z falbankami lub jasny nadruk. Jeśli połączysz ten model dżinsów z T-shirtem, T-shirtem, prostą kurtką, a następnie butami, musisz wybrać baletki, płaskie buty lub męski styl . Takie dżinsy z modnymi wierzchnimi noskami będą wyglądały bardzo harmonijnie.

Dość ciekawe jeansy z mankietami i dżemami. Szczególnie niespodziewanie takie modele będą wyglądać z koronkowymi wykończeniami. Szerokie, niepasujące spodnie jeansowe również wyglądają ładnie z podwijanym dnem. Trzeba jednak zachować ostrożność przy takich modelach: tworzą obraz młodości. Sneakers i T-shirty są idealne do takich spodni.

Jeśli wybierzesz model ciemnych prostych jeansów z zakrętami, mogą one być dobrym rozwiązaniem dla biura. Najważniejsze to wybrać stylową i surową bluzkę, a także kurtkę lub kamizelkę dżinsową.

Inverted Jeans 2013 1Dżinsy z zakładkami 2013 2Dżinsy odwrócone 2013 3
Spodnie jeansowe 2013 4Inverted Jeans 2013 5Dżinsy odwrócone 2013 6
Dżinsy zakładane 2013 7Inverted Jeans 2013 8Dżinsy zakładane 2013 9