Wiosna to najlepszy czas na eksperymenty z modą. Zacznij mały - zmień swoje znajome czarne buty na jaskrawoczerwone. Zwłaszcza, że ​​czerwone skórzane buty są tak samo twardymi klasykami jak czarne, co oznacza, że ​​są nie mniej uniwersalne.

Rude buty - nie ma znaczenia, czy z obcasem, czy bez niego - jest to świetny sposób na zwrócenie uwagi na siebie, bez utraty stylu i atrakcyjności.

Co ubrać w buty z imbiru wiosną 2013 roku

Skórzane czerwone buty często można znaleźć w połączeniu z tą samą czerwoną torbą. Na tym kończy się fantazja większości dziewczyn. Tymczasem za pomocą czerwonych butów (niezależnie od obecności pięty) można tworzyć różnorodne obrazy.

Najlepsze buty w czerwonym kolorze łączą się z niebieskimi i szarości. Zielony, czarny, biały, niektóre odcienie różu również świetnie wyglądają na czerwono. Wybierając kolor spodni, zwracaj uwagę na brzmienie - buty powinny być, o ile to możliwe, lżejsze od spodni. Oczywiście nie dotyczy to białych spodni i jasnoniebieskich jeansów - z tym rude buty wyglądają idealnie.

Aby nadać zdjęciu pewną dynamikę, a zarazem integralność, najlepiej dodać jeden lub dwa małe akcesoria pasujące do butów. Rękawiczki, cienki pasek, szalik lub szalik, nawet oprawka do okularów - prawie wszystko.

Jeśli nosisz czerwone buty ze spodniami, staraj się, aby spodnie były wąskie. Ich minimalna szerokość powinna być mniejsza niż szerokość wierzchołków (aby można było wypełnić spodnie butami). Spodnie na czerwonych butach najczęściej tworzą niechlujny i nieatrakcyjny wygląd, najlepiej tego unikać.

Przykłady udanych zdjęć z czerwonymi butami:

  1. Rude buty + beżowa sukienka (lub dopasowane z miękkiej rozciągliwej tkaniny). Aby postać była wizualnie kobieca i bardziej atrakcyjna, użyj butów do tego wyglądu. wysokie obcasy .
  2. Buty rude + lekkie jeansy + biały top. Klasyczne połączenie, idealne na słoneczne wiosenne dni, spacery z przyjaciółmi i relaksujące spotkania w kawiarni. Jednak zakres wykorzystania tego obrazu wykracza daleko poza opisane sytuacje.
  3. Rude buty + paski. Jasne i jednocześnie stylowe połączenie. Warto jednak pamiętać, że paski nie powinny być zbyt wiele - w przeciwnym razie obraz stylów zamieni się w śmieszne i kolorowe.
  4. Rude buty + zielony top (koszulka, bluzka, tunika, kamizelka) + czarne spodnie. Buty z imbiru podkreślają piękno zielonych odcieni, dzięki czemu wyglądają jak wiosenne - świeże i jasne.