W światowych kolekcjach spódnice, w których przednia część jest krótsza niż tylna część, stały się nierzadkie. Takie modele nazywane są asymetrycznymi spódnicami. Dziś każda nowoczesna fashionistka trzyma to wszystko w swojej garderobie. Ponieważ ten styl jest nie tylko niewiarygodnie stylowy i modny, ale także praktyczny, projektanci zalecają noszenie ich w dowolnym momencie iz dowolnego powodu. Aby podkreślić oryginalność i atrakcyjność spódnicy, wystarczy wybrać odpowiednie akcesoria, które w pełni pasują do stylu.

Posiada asymetryczną spódnicę

Przednia spódniczka jest krótsza i dłuższa z tyłu, jak każda oryginalna rzecz, ma swoją własną charakterystykę. Aby ta część ubrania wyglądała naprawdę imponująco, musisz być świadomy jej funkcji i używać ich. Asymetryczna spódnica może mieć różne długości, wśród których warto zwrócić uwagę:

  • super mini;
  • elegancki maxi;
  • powściągliwy midi.

Spódnica z przodu jest krótsza i dłuższa z tyłu, wygląda nie tylko atrakcyjnie, ale również może ukryć wady figur, korzystne jest ubarwienie jej urody i atrakcyjnych nóg. Asymetryczna spódnica doskonale wygląda na właścicielach smukłych nóg, a zatem nawet jeśli Twoja talia nie jest idealna, ale nogi rozkoszują się wokół ciebie, ten styl spódnicy jest właśnie dla Ciebie. U dziewczynek z niedoskonałymi nogawkami asymetryczna spódnica będzie wyglądać nieskutecznie, dlatego lepiej dla nich unikać tego modelu.

Asymetryczna spódnica ma wiele zalet, ale ma również swoje cechy, które należy wziąć pod uwagę przy jej wyborze.

  1. Asymetryczne spódnice są bardzo popularne, więc ich ceny mogą być zbyt wysokie. Poświęć czas na znalezienie przyzwoitej ceny.
  2. Model powinien idealnie pasować do Twojego ciała. Długość, materiał i cechy kroju będą miały wpływ na wygląd spódnicy, więc nie wahaj się wypróbować kilku modeli.
  3. Spódnica do codziennych spraw lepiej wybierać z lekkich i praktycznych materiałów takich jak szyfon, len i bawełna. Jeśli rzecz jest przeznaczona do świętowania, lepiej, jeśli jest wykonana z satyny lub jedwabiu.

Asymetryczne spódnice

Spódnice o różnych długościach przedniej i tylnej części mają kilka różnych stylów, wśród których najbardziej pożądane są kobiety:

  1. Spódnica z pociągiem. W tym modelu tył długości znacznie różni się od przedniej, a więc przypomina pociąg. Takie rzeczy są częściej używane jako strój wieczorowy. Projektanci dekorują spódnice pociągiem z dżetów, falbany i oryginalnych pasów. Ten model wygląda świetnie z delikatnymi butami na wysokich obcasach.
  2. Owiń spódnice. Niezwykle efektowne spódnice wyglądają krótko z przodu i z tyłu z zapachem. Najczęściej te spódnice są szyte z lekkiej tkaniny, na przykład szyfon. Rozwijając się podczas chodzenia, tkanina tworzy oszałamiający efekt. Model ten może być używany zarówno jako strój wieczorowy, jak i na spacery lub do restauracji.
  3. Spódnice, w których przód i tył są prawie tej samej długości. Model ten jest bardzo podobny do zwykłej spódnicy, z tą tylko różnicą, że przednia część jest nieco krótsza od tyłu. Taki drobny szczegół dodaje mu szczególnego uroku. Spódnica nie wygląda ekstrawagancko, ale ma swój własny smak - przed nogami są gołe więcej niż z tyłu.
  4. Sama spódnica. Ten model spódnicy z asymetrycznym dnem składa się z dwóch części: dolna część to halki, które wykonane są z nieprzezroczystej tkaniny i przypominają linię prostą. mini-spódniczka a górna część, która jest wykonana z przeźroczystej lub półprzezroczystej tkaniny, na przykład szyfon, i całkowicie tworzy sylwetkę rzeczy. Obie części muszą być tego samego koloru, w przeciwnym razie rzecz będzie wyglądać niezręcznie.
Kaptur z przodu krótki i długi tył 1Kaptur z przodu krótki i długi tył 2Kaptur z przodu krótki i długi tył 3
Kaptur z przodu krótki i długi tył 4Kaptur z przodu krótki i długi tył 5Krótka spódnica i długi tył 6
Kaptur z przodu krótki i długi tył 7Kaptur z przodu krótki i długi tył 8Krótka i długa spódnica z przodu 9