Produkty z futra z norki są jednym z najbardziej ulubionych przedmiotów garderoby prawie wszystkich fashionistek. Dziś pewnie każda dziewczyna marzy o modnym futrze z norek. Rzeczywiście, oprócz stylowego i wyrafinowanego wyglądu takiej odzieży jest ona trwała i praktyczna. Futro tego zwierzęcia jest bardzo piękne, ciepłe i trwałe. Ponadto produkty z norek są dobrze tolerowane tonizująco. Ta funkcja daje jeszcze większy wybór stylowych rzeczy z ciepłej garderoby. Dziś szare płaszcze z norek są uważane za jedne z najmodniejszych.

Modny szary płaszcz z norek

Różnorodne style szarej futra norek, oferowane przez projektantów, pozwalają na stylowy wybór z indywidualnymi preferencjami. Jednak najbardziej popularne dziś są następujące modele:

  1. Szary płaszcz z norek . Szary krzyż z norek to bardzo piękny kawałek odzieży wierzchniej o prawdziwie zimowym wyglądzie. Piękne przejścia od jasnego do ciemnoszarego odcienia zwracają uwagę na modne futro i podkreślają delikatny smak właściciela. Najmodniejsze kobiety uwielbiają klasyczne szare norki o prostym kroju, z kołnierzem lub futrem bez kołnierzyka.
  2. szary płaszcz z norek1szary płaszcz z norek2szary płaszcz z norek3
  3. Szary norek z kapturem . Modele, uzupełnione kapturem, są szczególnie cenione przez aktywnych fashionistek. Ten dodatek sprawia, że ​​odzież wierzchnia jest jeszcze bardziej praktyczna i piękna. Każdy model futra norek w szarym kolorze zdobi kaptur - krzyżowy, jednoczęściowy produkt, style sięgające podłogi i futra.
  4. szary płaszcz z norek4szary płaszcz z norek5szary płaszcz z norek6

Co ubrać w szary płaszcz z norek?

Co najważniejsze, szary płaszcz z norek łączy się z klasyczną szafą. W takim przypadku kolor ubrań lepiej jest wybrać w kolorach czarnym i białym. Również podobny element odzieży stylowo kompletny monochromatyczny szary łuk. Dodaj do tego obrazu futerkowa torebka jeden odcień z futrem, a wykażesz delikatny smak i wyrafinowanie. Jeśli chcesz dodać odrobinę indywidualności do obrazu za pomocą szarej norek, dodaj taki łuk z jasnym dodatkiem - kapeluszem, rękawiczkami, sprzęgłem.

szary płaszcz z norek7szary płaszcz z norek8szary płaszcz z norek9