Z ekranów telewizyjnych coraz częściej proponujemy rozwiązywanie wszystkich naszych problemów i przekształcanie Kopciuszka w księżniczkę. Wszelkiego rodzaju pokazy o reinkarnacji, odchudzaniu lub zmianie stylu całkowicie przekształcają kobietę i zmieniają jej podejście do siebie. Jedno takie rozwiązanie wydaje się najlepsze. Bohaterki reprezentowane są na obrazach odważnych kobiet, które zdecydowały się na nowo. Kolejny dokładny widok jest odwrotny - jest to najprostszy sposób, ale jego efekt będzie krótkotrwały. Jak często widziałeś post, w którym mówisz o poprawie w życiu tych młodych kobiet, które odmalowały włosy i zaktualizowały swoją garderobę?

Pracuj i pracuj ponownie

Jak mawiała słynna Madame Coco Chanel jeśli kobieta jest brzydka, to po prostu jest głupia. Rzeczywiście, wysoka inteligencja i kilka dyplomów z najbardziej prestiżowych uniwersytetów nie są gwarancją kobiecego szczęścia.

Wiele zagranicznych i krajowych celebrytów ma zewnętrzne dane, które są bardzo dalekie od cenionych parametrów, ale jednocześnie stają się ikonami stylu. Na przykład Scarlett Johansson . Zgadzam się, że nie może pochwalić się cienką talią lub wysokością modelu. Ale jednocześnie pozostaje muzą Woody'ego Allena i często nazywa się ją nową Monroe. Scarlett jest tak pewna swojej nieodpartości, że wszyscy wokół niej nie mają odwagi wątpić w to.

I co powinniśmy, zwykli śmiertelnicy? Tak, to samo!

  1. Wszystkie kompleksy pochodzą z dzieciństwa. To prawda i nie ma powodu, aby w to wątpić. Najpierw musimy przekonać się o ich nieodpartej, a potem reszcie. Weź wszystkie wady i zrób je w formie rodzynek.
  2. Praca Większość dziewcząt często żałuje samych siebie, mówią, że natura poczęła. Natura nie myślała, żeby ci dać zbyt wiele, albo ją zabrać. Wszystkie nasze krótkie nogi, pełne biodra lub zbyt wąskie oczy z odpowiednim nastawieniem zamieniają się w coś wyjątkowego. Zapraszam więc do odwiedzenia Internetu w poszukiwaniu lekcji mistrzowskich w makijażu, porad od stylistów i modnych nowości z pór roku.
  3. Zacznij żyć pod hasłem "Jestem albo leniwy albo piękny". Jak często decydujemy się nie malować naszych paznokci, bo jutro zaczęły się czyścić, albo nie myją włosów na weekend (w końcu nadal siedzą w domu). To wszystko lenistwo. Możesz sprzątać za pomocą rękawiczek i chodzić po domu z przerażającym ogonem i kapciami na bosych stopach iw ogóle nie szanować siebie.
Skąd pochodzi piękno?

Większość tego, co robimy każdego dnia, mózg robi automatycznie. Nie myślisz o tym, jak trzymać widelec, jak wyciskać ołówek lub wykonywać inne codzienne czynności. To nawyk. Raz się ucząc, nie zwracamy uwagi na te małe rzeczy i wszystko dzieje się naturalnie.

Tydzień wystarczy, aby człowiek rozwinął nowy nawyk. Zgadzam się, tylko tydzień produktywnej pracy nad sobą jest wart rezultatów, o których marzysz? Pierwszym krokiem jest podkreślenie punktów problemów. Pamiętasz, jak zespoły pracują w pokazach mody na temat reinkarnacji? Po pierwsze, szukają podstawowych przyczyn problemów bohaterki, następnie rozwiązują je z perspektywy psychologicznej, a następnie, przy wyjściu, przechodzą do zewnętrznych zmian.

Zacznij kupować przynajmniej okazjonalnie modne publikacje o wysokiej jakości. Znajdziesz tam porady od stylistów, nowe trendy i porady dotyczące opieki nad sobą. Następnie chwyć swoją szafę. Kupowanie wielu nowych rzeczy na raz jest niewygodne i kosztowne. Lepiej zacząć od zakupu kilku podstawowych elementów garderoby. W tym przypadku pamiętaj, aby zbliżyć się do wiedzy: krytycznie zbadaj siebie w lustrze i podkreśl mocne i słabe strony.

Pokaz mody lub jak się zebrać Pozwól sobie przynajmniej od czasu do czasu na zakupy i spróbuj kilku rzeczy. Kup je nie jest konieczne. Ale kobieta w sklepie, na widok jej odbicia w lustrze na poziomie podświadomości, prostuje jej plecy i podnosi głowę! Raz na tydzień lub miesiąc pozwól sobie na niezłą rzecz. Wystarczy wziąć i kupić sobie nową bieliznę, szminkę lub butelkę perfum. Zasługujesz na to.

I na koniec najważniejsze, ale najbardziej nieciekawe. Przestań się użalać nad sobą! Kiedy pacjent musi wykonać bolesny zastrzyk, wie o nadchodzącym bólu, ale jest gotowy na to, aby doszło do wyzdrowienia. Postępuj w ten sam sposób.