Pareo - modne letnie akcesorium, bez którego dziś nie ma ani jednej stylowej kokardki plażowej. Po tym wszystkim, po pierwsze, ten dodatek w obrazie jest reprezentowany przez duży wybór modeli. Może to być długi wąski szalik, kwadratowy szalik lub szeroka szata. Po drugie, dużym plusem plażowego pareo jest rozwiązanie kolorystyczne. Projektanci oferują lakoniczne modele monofoniczne, ale przede wszystkim akcesoria z indyjskimi wzorami, motywami animalistycznymi, motywami kwiatowymi oraz różnymi nadrukami i abstrakcjami są pożądane. Oprócz stylowego wzornictwa kobiet mody, wszechstronność tego niezwykłego chwyta przyciąga. Mówiąc dokładniej, pareo jest popularne ze względu na jego zdolność do transformacji. Dziś dziewczyny mogą zrobić niesamowity i stylowy strój z prostego kroju z lekkiej tkaniny. A jednym z najmodniejszych rozwiązań był kombinezon pareo.

Jak zrobić krótkie spodenki pareo?

W porównaniu z innymi ubraniami letnimi, które można stworzyć z pareo, kombinezon nie jest zbyt różnorodny pod wieloma względami. Dziś dziewczyny używają jednej metody, która jest w 100% niezawodna, wygodna i oryginalna. Ten rodzaj pareo reinkarnacji pozwala na wykonanie stylowych spodenek. Wymaga to tylko trzech kroków. Jak zrobić letnie kombinezony z pareo?

  1. Zawiąż górne rogi pareo na szyi lub klatce piersiowej.
  2. Rozpuść dolne końce między nogami, a następnie wyciągnij z tyłu i rozsuń szeroko.
  3. Teraz przesuń wolne rogi pareo do przodu i zawiąż piękny węzeł na pasku.

Taka odzież plażowa wygląda bardzo interesująco i stylowo. Spodenki kombinezonowe uzyskuje się z szerokim krótkim bloomers , które dają swobodę ruchów. Ale jednocześnie piękne akcesoria są bezpiecznie i stabilnie zamocowane na ciele.

jak zrobić kombinezon z pareo 1jak zrobić pareo ogólnie 2
jak zrobić kombinezon z pareo 3jak zrobić z Pareo ogólnie 4