W ostatnich latach coraz więcej szkół średnich zaczęło nalegać, aby uczniowie nosili mundurki szkolne. Z tego powodu przed rodzicami pojawia się problem na początku każdego roku szkolnego - kupić dziecku mundur spełniający wymagania szkoły i chciałby mieć dziecko.

Nastoletnie dziewczyny chcą całkowicie podążać za trendami mody, więc wybierają tylko ten garnitur, który w pełni im odpowiada. Jeśli wcześniej to wszystko komplikowało, ponieważ sklepy miały bardzo klasyczne modele, które są do siebie bardzo podobne, dziś projektanci oferują sporo stylowych opcji. mundurek szkolny dla nastolatków w których spódnice, spodnie i kurtki różnią się od siebie, a jednocześnie spełniają wymagania instytucji edukacyjnej.

Garnitury z kurtką

Praktycznie wszystkie nowoczesne stylowe mundurki dla dziewcząt obejmują kurtkę. W wersji jesiennej powinna być lekka: z lekkiego materiału, z rękawem 3/4 lub skrócona; w zimie - wolna wełna i długie rękawy. Dodatkowo kurtka powinna być praktyczna - kieszenie, podszewka na łokciach - wszystko to sprawi, że będzie wygodniejsza i trwalsza.

Eleganckim rozwiązaniem będzie kurtka do połowy uda połączona ze zwężonymi spodniami ze strzałkami. Kurtka powinna być lamowana w talii, mieć klasyczny kołnierzyk i nie zapinana na guziki. Pod nim lepiej nosić klasyczną koszulkę z wszystkimi guzikami zapinanymi na guziki. Skrzynia może ozdobić skromny żabot.

Druga wersja stylowego mundurka szkolnego dla dziewcząt to proste spodnie i kurtka do bioder z zaokrąglonymi podłogami, które zapinane są na jeden guzik. Ta wersja kostiumu jest bardziej demokratyczna. Można go łączyć z gładkimi szczypcami lub golfami, bluzami i koszulami. Spodnie z kolei można zastąpić prawie każdą spódnicą:

  • "Ołówek";
  • Tulipan;
  • flara

Pomimo tego, że łatwo jest podnieść spód takiego modelu kurtki, niestety nie jest to dla wszystkich. Na przykład dziewczyny z szerokimi biodrami lub ramionami powinny go unikać, ponieważ będą podkreślać tę cechę postaci.

Sundresses

Sundresses szkolne wyglądają kobieco, stylowo i dojrzale. Projektanci dziewcząt w szkołach średnich oferują dopasowane do kolan modele z głębokim dekoltem. Ale w tym przypadku konieczne jest wybranie bluzek bez dekoltu i kołnierzyka. Sundress może być również spódnicą z wysokim stanem i szerokimi paskami. Model ten doskonale podkreśla klatkę piersiową i elegancję w talii.

Dla gimnazjalistów projektanci oferują stylowy model z owalnym dekoltem i spódnica tulipana . Tak dyskretna, ale elegancka wersja munduru szkolnego będzie w duchu nie tylko nastolatka, ale i administracji szkolnej. Sukienka może również zawierać spódnicę z klinami lub rozkloszowaną spódnicę. Standardowa długość - do kolana.

Modny mundurek szkolny dla nastolatków 1Modny mundurek szkolny dla nastolatków 2Modny mundurek szkolny dla nastolatków 3
Modny mundurek szkolny dla nastolatków 4Modny mundurek szkolny dla nastolatków 5Modny mundurek szkolny dla nastolatków 6
Modny mundurek szkolny dla nastolatków 7Modny mundurek szkolny dla nastolatków 8Modny mundurek szkolny dla nastolatków 9