Aby podkreślić smukłe nogi, piękne biodra i pośladki na zdjęciu są nie tylko kobiece, ale także atrakcyjne. Dlatego dziewczyny uwielbiają tak wąskie spodnie, które między innymi są wygodne.

Modne damskie obcisłe spodnie

Dzisiaj projektanci oferują spodnie slim fit w każdym stylu odzieży. W ten sposób możesz podkreślić swoją zgodność z trendami mody w każdej sytuacji - w pracy, w życiu codziennym, w szkoleniach. Jednak ważnym czynnikiem jest wybór koloru zwężonych spodni. W końcu kolory często pomagają zwrócić uwagę na pożądane strefy lub, wręcz przeciwnie, ukryć wady. Tak więc, jeśli twoja sylwetka nie jest idealna na biodrach, to czarne, chude spodnie to najlepszy wybór. Dla kobiet mody, ograniczonych przez niektóre ramy w swoich ubraniach, odpowiednie są także spokojne tony lekkich skal. Ale jeśli chcesz zwrócić uwagę na siebie lub wyróżniać się od reszty, jasne odbitki i bogaty kolor są dokładnie tym, czego szukasz. W połączeniu z modnym stylem, chwytliwe kolory stworzą prawdziwą sensację na Twoim wizerunku. Zobaczmy, które modele chudych majtek są dziś najbardziej aktualne?

Klasyczne damskie obcisłe spodnie . Jeden z najbardziej popularnych modeli, zawężony, uważany za spodnie w surowym stylu biznesowym. Z jednej strony modny styl nie wykracza poza powściągliwość kod ubioru Ale z drugiej strony jest to świetna okazja, aby rozcieńczyć nudny łuk biurowy. Dzisiaj zwężone spodnie 3/4 i modele z wysokim stanem stały się szczególnie istotne.

obcisłe spodnie1obcisłe spodnie2obcisłe spodnie3

Spodnie dresowe, zwężone . Modele w sportowym stylu są uważane za najbardziej komfortowe. Dziś projektanci oferują podobne spodnie z gumką na dole dzianiny, a także elastyczne syntetyki. Te spodnie zapewnią pełną swobodę ruchów i komfort.

szczupłe spodnie4szczupłe spodnie5szczupłe spodnie6

Denimowe obcisłe spodnie . Największy wybór wąskich do spodni spodni prezentowanych w asortymencie dżinsów. Projektanci oferują obcisłe jeansowe modele na każdy gust - obcisłe, klasyczne, bryczesy, chłopaka.

szczupłe spodnie7obcisłe spodnie8chude spodnie9