Co po prostu nie wymyślić współczesnych kobiet mody, aby podkreślić na obraz ich oryginalności i indywidualności? Dziś można spotkać na ulicy najbardziej niezwykłe i ekstrawaganckie osobowości, których łuk nie tylko przyciągnie uwagę, ale także sprawi, że dosłownie zamarzniecie w miejscu. Popularnym rozwiązaniem w dzisiejszej modzie jest kolorowanie loków w jasnych odcieniach. A fioletowe pasemka stały się jedną z najmodniejszych decyzji.

Farbowanie włosów fioletowymi pasmami

Popularność fioletowego koloru dla kolorowania pasm wynika z faktu, że taki wybór jest zauważalny we włosach o dowolnym odcieniu. Ponadto piękna linia jest bogata w odcienie. Zatem pozostawanie w trendzie i jednocześnie bycie oryginalnym nie jest trudne. Zobaczmy, jakie stylowe pomysły fioletowych pasm na włosach są oferowane przez profesjonalistów:

  1. Fioletowe pasemka na blond włosach . Styliści blond stylistów oferują możliwość zatrzymania wyboru w najciemniejszych odcieniach gamy. Atramentowe loki dodadzą dotyku zaufania i determinacja w delikatnym świetle. Również stylowe rozwiązanie to purpurowe pasma w połączeniu z różowym i malinowym wybarwieniem na jasnych włosach.
  2. fioletowe nici 1fioletowe nici 2fioletowe nici 3
  3. Fioletowe pasemka na jasnobrązowych włosach . Właściciele naturalnych stylistów w kolorze brązowym sugerują, że na końcach fioletowe zabarwienie plamią loki. Dopuszczalna wysokość początku pasm jest środkiem włosów. W ten sposób zachowujesz naturalność i jednocześnie dodajesz odrobinę oryginalności do swojego wyglądu.
  4. fioletowe nici 4fioletowe nici 5fioletowe nici 6
  5. Fioletowe pasemka na czarnych włosach . Bardzo piękny i niezwykle atramentowy odcień wygląda na brunetkach. Styliści oferują nieograniczoną liczbę pomysłów na kolorowanie loków - od jednego pasma do większego procentu objętości włosów. Ponadto stylowe rozwiązanie byłoby dopełnieniem idei fioletowych piór o różowym, turkusowym, niebieskim odcieniu.
  6. fioletowe nici 7fioletowe nici 8fioletowe nici 9