Victoria's Secret - jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek do produkcji odzieży damskiej, bielizny i strojów kąpielowych. Wszystkie produkty są dobrej jakości, ciekawe i oryginalne wzornictwo i atrakcyjny wygląd.

Historia tajemnicy Wiktorii

Historia marki Victoria Secret jest prosta i prosta, ale zasługuje na uwagę. Zaczęło się od banalnej historii miłosnej absolwenta Stanforda Roya Raymonda do jego nowożeńcowej żony. Po tym, jak młody mężczyzna ożenił się, chciał przedstawić swoją ukochaną seksowna bielizna i poszedłem na zakupy. Tymczasem produkty prezentowane w butikach nie zrobiły na nim wrażenia, podobnie jak wnętrze salonów, które odwiedził.

Będąc zdenerwowany, Roy Raymond postanowił założyć własny sklep i zrealizować w nim stylowe i seksowne produkty dla współczesnych kobiet mody. Pierwszy outlet marki Victoria's Secret został otwarty w 1977 roku, a wszystkie jego stylistyki zostały wykonane w stylu epoki wiktoriańskiej. Jej nazwa została nadana w imieniu królowej Wiktorii, która wniosła znaczący wkład w historię światowej mody i słynęła z zamiłowania do pięknych i seksownych przedmiotów damskiej garderoby.

история victoria s secret

Angels Victoria's Secret

Z marzeniami Victoria's Secret marzy o współpracy modeli z całego świata. Dziewczęta, które chodzą na podium w ubraniach, bieliźnie lub strojach kąpielowych tej marki, szybko stają się znane i rozpoznawalne w różnych krajach, a ponadto otrzymują duże nagrody w nagrodę. Wiele modeli "Victoria's Secret" po pewnym czasie znajduje się na liście najbogatszych, najbardziej wpływowych i wysoko płatnych osób na świecie, więc chęć współpracy z tą marką u dziewcząt nie ustaje.

Do tej pory najbardziej znanym i popularnym wśród aniołów są następujące supermodele:

  • Behathi Prinslu;
  • Alessandra Ambrosio;
ангелы victoria s secret
  • Silita Ebanks;
  • Lily Aldridge;
модели victoria s secret
  • Marisa Miller;
  • Miranda Kerr;
ангелы victoria s secret
  • Adriana Lima;
  • Candice Swainpole;
модели victoria s secret
  • Heidi Klum;
  • Gisele Bündchen.
ангелы victoria s secret

Victoria Secret - show 2017

Pokazanie nowej kolekcji marki na nadchodzący rok odbywa się pod koniec poprzedniej i jest spektaklem na dużą skalę i spektakularnym wydarzeniem, na które czekają koneserzy urody, eksperci od mody i modele z całego świata. Pokaz odbywa się w formacie pokazu, w którym grają najbardziej znane gwiazdy z nowymi hitami i produkcjami. Dziewczyny, które miały tyle szczęścia, aby wziąć udział w takim wydarzeniu, obudzić się następnego ranka w nowym statusie i zdobyć światową sławę.

виктория сикрет показ 2017

Victoria Secret - show 2017

виктория сикрет шоу 2017

Victoria Secret Show 2017 odbył się 30 listopada w Paryżu. W tym dniu na podium lśniły najbardziej atrakcyjne i seksowne modele z całego świata, w tym rosyjska piękność Irina Sheik, która w tym momencie czekała na pierworodnego. Głównym aniołem tego wydarzenia była amerykańska top modelka Jasmine Tux. Ma zaszczyt wyjść do publicznej wiadomości w cennym biustonoszu Bright Night, wartym ponad 3 miliony dolarów. Około 9000 kamieni szlachetnych i 700 godzin pracy zostały użyte do zrobienia tego.