Drogie panie, to nie jest daleko od tego pięknego czasu, który nazywa się latem. Lato to czas lekkich sarafan, mini spódnic i powietrznych tuników. Szafa każdej kobiety kwitnie wraz z nadejściem lata, a po prostu nie można sobie tego wyobrazić bez pięknej i pięknie dobranej pod letnie sukienki z sandałami. W końcu mogą nie tylko dodać do twojego wizerunku wdzięku i lekkości, ale także idealnie podkreślić linię twoich stóp, czyniąc je jeszcze piękniejszymi.

Letnie sandały

Dziś rozważymy letnie sandały w 2013 roku. Zaskoczą Cię różnorodnością kształtów, kolorów i pomysłów, które zaprezentują nam w nadchodzącym sezonie wybitne marki i projektanci mody. Sandały 2013 zadowolą zarówno koneserów mody, jak i najbardziej kapryśne miejskie kobiety mody.

Głównym hitem modnych sandałów w 2013 roku będzie prawdopodobnie tkane sandały. Przez długi czas ten model był na zasłużonym wypoczynku, a teraz nadszedł moment, kiedy triumfalnie wróci do mody. W modelach letnich sandałów 2013 wiklinowe sandały zajmują czołowe miejsce. Będą wyglądać wspaniale w szafie nowoczesnej kobiety, nawet pomimo niestandardowych metod tkania. Dowiedz się więcej o tym, które sandały będą najmodniejsze, możesz zapoznać się z nowymi kolekcjami takich marek modowych jak Dolce & Gabbana, Loewe i Antonio Berardi.

Możesz łączyć tkane sandały z każdą wersją sukienki lub sukienki, będą wyglądać po prostu oszałamiająco, a stylowe metalowe akcesoria pomogą dodać odrobinę nowoczesności do Twojego wizerunku.

Sandały na obcasach

Niezaprzeczalnym trendem nowego sezonu będą również piękne obcasy. Ale klasyczna szpilka do włosów, uwielbiana przez wiele kobiet w stylowych sandałach, nie jest już tak popularna. Moda obejmuje agresywne trendy. Imponujące projektanci uważają, że obcas obuwia damskiego w każdym sezonie powinien zadziwiać nas niezwykłymi kształtami - i tylko wtedy buty będą słusznie uważane za oryginalne i natychmiastowe. Dlatego ogromną popularnością w sezonie letnim będą sandały z mocnym obcasem. Tak więc forma pięty może być najróżniejsza.

Projekt letnich sandałów będzie jasny i imponujący. Designerskie sandały, prezentowane w letnich kolekcjach, mają różnorodny wystrój, począwszy od słodkich koralików, a kończąc na kwiatach ze skóry. Takie letnie sandały po prostu nie mogą pozostać bez uwagi.

Projektanci starali się pokazać nam nie tylko piękne sandały, ale i wygodne. Między innymi pojawi się klina i platforma w modzie. Jako ozdoby, projektanci postanowili zawiązać szeroki pas wokół kostki, nadając tym sandałom wstążki szczególną wdzięk i piękno.

Wieczorne sandały zadowolą nas niezaprzeczalnie pięknymi formami i zgrabnymi kolorami. W modzie będą nie tylko eleganckie klasyczne czarne lub białe sandały, ale wszystkie odcienie pastelowych tonów, a także piękne złote modele.

Modne sandały 2013 - kolory i odcienie

Hitem sezonu jest blask złota. Jednak sandały nie powinny być w całości wykonane ze złota, na tyle, że tylko niektóre z nich są odlane w metalicznym połysku. Również w modzie będą wszystkie jasne kolory, na przykład takie jak niebieski i fioletowy. Nie traćcie i miłośnicy zielonych butów - będzie to znakomita relacja, nie tylko w sezonie letnim, ale w całym 2013 roku.

Tak więc, jak już zauważyliście, nowy sezon obiecuje nam różnorodność modeli, które zadowolą wszystkich przedstawicieli pięknej połowy ludzkości. Teraz wybór należy do Ciebie - wybierzmy te piękne sandały, w których poczujesz się elegancko i atrakcyjnie, a wtedy Twoje lato będzie naprawdę niezapomniane.

Sandały 2013 1Sandały 2013 2Sandały 2013 3
Sandały 2013 4Sandały 2013 5Sandały 2013 6
Sandały 2013 7Sandały 2013 8Sandały 2013 9