Chociaż uważa się, że długie włosy są standardem piękna, nadal zarówno mężczyźni, jak i kobiety uważają krótkie fryzury za wyraziste, stylowe, atrakcyjne. Ponadto jest znacznie wygodniejszy i praktyczny. Strzyżenie fryzura w 2015 roku pozostaje na szczycie popularności i zachwyca nas swoją różnorodnością modeli.

Trendy fryzury Bob 2015

Różnorodne warianty fryzury bob pozwalają wybrać odpowiednią fryzurę typ twarzy osobiste preferencje i inne czynniki. Wszystkie z nich nie są banalne, choć są w szczytowej popularności i noszą je bardzo wielu.

Współcześni mistrzowie są w stanie nadać fryzurę z bobu maksimum ekskluzywności i oryginalności. Możesz eksperymentować, poprawiać włosy, aż znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Bob i bob-caret to najmodniejsze wariacje fryzjerskie w 2015 roku. Najlepiej nadają się do włosów grubych i prostych. Połączenie dwóch stylowych fryzur jednocześnie jest doskonałą okazją, aby podnieść swój niepowtarzalny wygląd i podkreślić indywidualność. Gładki bob podkreśli połysk i piękno włosów. Jednak faliste, kręcone włosy nie są powodem do odmowy fryzury. Wręcz przeciwnie, ich fryzura będzie wyglądać bardzo modnie i stylowo, pokazując delikatny bałagan, który jest bardzo modny w tym sezonie.

Kolejną alternatywą są teksturowane fryzury, które wyglądają szczególnie dobrze na lekko kręconych włosach. Miękki kontur powstaje poprzez frezowanie końcówek. Dzięki tej metodzie możesz symulować kształt swojej twarzy.

Asymetryczny bob to najbardziej kreatywna fryzura. Po prostu wygląda niesamowicie na grubych i cienkich prostych włosach, tworząc dodatkową objętość, którą osiąga się przez frezowanie. Kontrast objętości i długości tworzy wyjątkową fryzurę na sylwetkę. Można go utworzyć dla każdego typu osoby.

fryzura bobfryzura bob2fryzura bob3
fryzura bob4fryzura bob5fryzura bob
fryzura bob7fryzura bobcięcie bobu