Ci, którzy uważają, że krótkie włosy są pomyłką, są nudni, banalni i świezi. Fryzura Bob 2017, która z powodzeniem rozprasza to bezsensowne uprzedzenie, może być oryginalna, żywa, kobieca i przyciągająca wzrok.

Bob fryzura 2017

Stylowe fryzury, które pojawiły się w arsenale kobiet około stu lat temu, pokazują stałość i zapotrzebowanie na zmienny świat mody. Można to wytłumaczyć kilkoma czynnikami:

 1. Mając wyraźną geometrię, fryzura bob 2017 daje wyjątkową kobiecość.
 2. Obcinanie sylwetki pozwala dokładnie dopasować wady w kształcie twarzy.
 3. Fryzura ma wiele ciekawych wersji, więc będzie pasować niemal każdemu typ twarzy niezależnie od wyglądu i wieku.
 4. Haircut Bean 2017 łatwo integruje się z nowymi trendami fryzjerskimi.
 5. Stylizacja włosów jest szybka i łatwa i utrzymuje się przez długi czas. Warto zwrócić uwagę na dużą liczbę opcji układania przy różnych okazjach.

Bob 2017 dąży do maksymalnej naturalności, prawie bez użycia ostrych geometrycznych linii i kątów. Aby podkreślić indywidualność własnego wyglądu i naturę wyglądu, mile widziane są różne dodatki:

 • w formie grzywki o różnych długościach i konfiguracjach;
 • asymetria w formie;
 • w obecnych technikach malarskich, na przykład, ombre, Balayad , shatush i inni.
прическа боб 201боб 2017

Krótki bob 2017

Jedną z najpopularniejszych opcji wśród młodych ludzi jest krótka fryzura na rok 2017, w której pasma z przodu sięgają punktu nieco poniżej ucha lub ledwo go dotykają, a włosy są obcięte krótko na karku. W tym roku fryzura pozbawiona jest zweryfikowanej płaskości linii i cięć, ale jest ozdobiona asymetrią w obszarze bocznych pasm i karku. Pewna celowa nieostrożność, nawet rozczepianie, jest mile widziana.

Ten piękny efekt uzyskuje się przez przycięcie lub wycięcie poszczególnych pasm w uczesaniu. Długość ultracashort jest odpowiednia dla piękności o małej twarzy, długiej szyi i delikatnych rysach. Dziewczyny o szerokich twarzach mają zaokrąglony kształt, który ukryje wystające kości policzkowe. Jeśli masz zbyt krótki kark, krótka wersja pomoże wizualnie go wydłużyć.

короткий боб 2017боб на короткие волосы 2017

Extra Long Bean 2017

Długi-bob lub wydłużony bob, jest obiecujący w tym roku, w którym włosy dochodzą do obojczyka lub znajdują się tuż poniżej. Sprzyjają mu liczne gwiazdy, w tym Gwyneth Paltrow, Jennifer Lawrence, Cara Delevingne, Kim Kardashian, Hilary Duff i wielu innych ze względu na możliwość różnych ciekawych eksperymentów i stylizacji - zarówno prostowania, jak i zwijania się, składania w małe pakiet lub ogon.

Model Bob-Caret z przedłużeniem 2017 jest harmonijny z prostymi włosami - w tym przykładzie wykonania elegancka klasyczna faktura została pięknie udowodniona. Nacisk na lekko kręcone włosy jest mile widziany jako próba osiągnięcia większej kobiecości, romansu i harmonii z dystrakcją od drobnych niedoskonałości wyglądu i miękkości obrazu. Rozcięcie na długim ciele jest noszone na środku lub na boku.

удлиненный боб 2017 боб каре с удлинением 2017

Trendy Fasola 2017

Uniwersalna fryzura w tym sezonie wydaje się być naturalna i naturalna, łatwość - nienagannie gładka stylizacja nie cieszy się wysokim uznaniem. Modna fryzura może mieć wiele odmian, musisz wybrać coś dla siebie, biorąc pod uwagę cechy wyglądu i własne preferencje:

 1. Messi-bob to główny nurt sezonu, wyróżniający się niedbałością, "rozdartością" linii, a nawet ekscentryczną rozczochraną.
 2. Strzyżenie Bob-Caret 2017 zmiękcza kątowe kształty klasycznej fryzury.
 3. Opcja z grzywami uzupełnia obraz harmonii i kompletności.
 4. Asymetryczna wersja wprowadza tajemniczość, żartobliwość i seksualność do wizerunku dziewczyny.
 5. Stopniowana fryzura idealnie pasuje do koncepcji bujnego zaniedbania boba.
модный боб 2017 стрижки боб каре 2017

Messi-bob 2017

Gładkość, dokładność i wyraźne linie - musisz zapomnieć o tym, jeśli chcesz być w tym roku trendy. Modne rozczepianie się nie oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zapomnieć o ostrożnej opiece. Wręcz przeciwnie, stworzenie pięknego i eleganckiego bałaganu na głowie to prawdziwa praca. Fryzura Messi-bob 2017 obejmuje następujące funkcje:

 1. Długość włosów powinna ledwo dotykać ramion lub sięgać połowy szyi.
 2. Loki nie tworzą dokładnie wyhodowanych linii prostych, wręcz przeciwnie, tak zwany efekt poszarpany jest mile widziany, gdy pasma są wycinane z różnych długości.
 3. Ważne jest, aby podczas stylizacji włosy z tyłu głowy stały się puszyste.
 4. Jeśli fryzura sugeruje wybuch, musi być również podporządkowana ogólnej zasadzie umyślnego zaniedbania, z zastrzeżeniem zgłoszenia.
 месси боб 2017стрижка месси боб 2017

Bob-car 2017

Nieprofesjonalny człowiek może nie zauważyć różnicy między cięciem bobu a fasolą, chociaż w rzeczywistości istnieje. Mistrzowie sztuki fryzjerskiej zapewniają, że wizualne fryzury mają dużo więcej wspólnego, ale różnica polega na technice wykonania. Kiedy Bob koniecznie używał klasyfikacji, jako element podstawowy. Modna fryzura bob 2017 w połączeniu z kwadratem to efektowna symbioza z charakterystycznymi cechami:

 • fryzura cięta bardziej zaokrąglona, ​​miękka;
 • maksymalnie otwórz głowę;
 • włosy mają większą objętość;
 • niezmienione wydłużone zamki pięknie wykreślają twarz.
боб каре 2017

Bob fryzura z grzywką 2017

Grzywka we włosach może być pięknym końcowym punktem, punktem kulminacyjnym, a nawet głównym akcentem, na którym zbudowany jest cały obraz. Oprócz wspomnianych powyżej interesujących trendów w modzie fryzjerskiej, modny bob-neck z grzywką 2017 może mieć nierówne, a nawet warstwowe kontury. Można to wytłumaczyć popularnością lekkich zaniedbań w stylu.

Inną opcją, która akceptuje fryzury bob z grzywką 2017 jest krótsza długość, przy której włosy nie dotykają nawet brwi. Ten huk idzie trochę, ale tylko odważni i ekscentryczni właściciele owalna twarz i drobne funkcje. Styliści oferują dekorowanie twarzy flirty asymetrycznym hukiem, który wizualnie czyni cię młodszym. W stylizacji możesz czasem położyć na boku.

стрижка боб с челкой 2017 стрижки боб 2017 с челкой

Asymmetrical Bean 2017

Asymetryczny rodzaj fryzur, które są pożądane powyżej tego sezonu, cieszy się nie tylko ciekawym, niezwykłym kształtem, ale także zdolnością do ukrywania drobnych niedoskonałości twarzy, co znacznie psuje życie gospodyni. Przewaga długości na jednej z przednich pasm odciągnie od szerokich lub wysokich kości policzkowych, dużych ust lub nieeleganckiego nosa. Taki modny bob-car 2017 pomoże rozwiązać problem problemu układania falistych i puszystych włosów z natury - jako część nowej fryzury kręcone loki idealnie pasują. Dynamiczny obraz uzupełni ukośne grzywki.

асимметричный боб 2017модное боб каре 2017

Graduatura Graduated 2017

Oszałamiająca wersja fryzury przypadnie do gustu każdej kobiecie. Ci, którzy mają gęste włosy, strzyżony fasolka na rok 2017 pomogą w ukryciu niesfornych loków. Jeśli włosy są rzadkie i gładkie, ta wielowarstwowa wersja doda objętości i puszystości. Technika cięcia w tym przypadku obejmuje przetwarzanie końcówek pasm, w których mają schodkowy wygląd. Ostrzyżenie na średniej sierści z 2017 r. Umieszcza się oddzielnie na boki / plecy lub wewnątrz.

градуированный боб 2017

Modne bob na farbowane włosy 2017

Można podkreślić piękno fryzur i modną kolorystykę. Obie te metody fryzjerskie są doskonale ze sobą połączone i spełniają obecne trendy:

 1. Nowoczesna technika balayazh wyróżnia się pionowym nakładaniem farby na górne warstwy loków, aby uzyskać naturalny efekt rozjaśnienia w odcieniach szarości / karmelu / pszenicy. W koncepcji wyskalowanej fasoli, balagazh doskonale odróżnia poszczególne pasma.
 2. Podobny efekt uzyskuje się przy barwieniu fryzury za pomocą techniki shatush, w której końcówki stają się piękne, jakby rozjaśniane światłem słonecznym.
 3. Bob z kolorowymi pasmami 2017 pomoże osiągnąć świeżość i oryginalność obrazu. Mogą to być naturalne lub awangardowe jasne odcienie.
 4. Fryzura może być ozdobiona odpowiednią różową blondynką lub niesamowicie ekspresyjnym "gradientowym zachodem słońca".
модный боб на окрашенные волосы 2017

Modne bob na farbowane włosy 2017

боб с цветными прядями 2017модная стрижка боб 2017