Naturalne piękno zawsze będzie modne. A ostatnio wielu się do tego zobowiązało. Podświetlanie shatush - rodzaj kolorowania, dający naturalny efekt wypalonych zamków. W tym przypadku korzenie pozostają zaciemnione, a końcówki są chaotycznie wyjaśnione. To sprawia, że ​​kolor włosów jest głębszy i dodaje objętości do fryzury.

Kto jest kolorem włosów Rattusa?

Ponieważ fryzura oznacza rozjaśnienie włosów, najlepiej spojrzeć na brunetki. Wybierając kolor, należy wybrać niebalancką farbę. Kolory złote, czerwone i kasztanowe sprawdzają się w tym celu. Najważniejszą rzeczą przy podświetlaniu shatush na ciemnych włosach jest uzyskanie naturalnych kolorów, które płynnie łączą się ze sobą.

Nie mniej stylowa opcja jest Barwienie ombra . Może być zarówno z końcówkami świetlnymi, jak iz ciemnymi. Jednak jego odmienność od szatushy polega na możliwości użycia jakichkolwiek jaskrawych odcieni.

Podkreślająca shatush może również wypróbować właścicieli blond włosów i naturalnych blondynki. Ale musisz zrozumieć, że na jasnych lokach efekt będzie mniej wyraźny, ponieważ włosy są lekko zacienione ciemną farbą. Ta opcja będzie dobrze wyglądać cienkie włosy dając im objętość.

Podświetlanie shatush - technologia

Aby stworzyć efekt spalonych loków, specjalista stosuje od jednego do trzech kolorów. Rozjaśnij poszczególne pasma, które są następnie cieniowane przy użyciu dodatkowych tonów. W przeciwieństwie do zwykłego podświetlania włosów, shatush odbywa się bez folii na wolnym powietrzu. Farba nie jest nakładana na całą długość loków, ale z lekkim wgnieceniem od korzeni.

W przeciwieństwie do zwykłego podkreślenia, w którym głębokość zabarwienia wpływa na połowę włosów, za pomocą szatsu barwione są tylko powierzchowne pasma do dwóch milimetrów. W rezultacie główny kolor powoduje, że włosy stają się blond, co sprawia, że ​​stają się wizualnie obszerne.

Barwienie można wykonać za pomocą jednej z następujących technik:

  1. Klasyczna technika ze stosem, w którym loki są podzielone na kilka małych pasków, a dzięki stosowi osiągane jest najlepsze rozciągnięcie koloru.
  2. Metoda bez stosu, w której cieniowanie koloru odbywa się za pomocą specjalnej technologii do nakładania preparatu.

Nie powinieneś nawet próbować podkreślać shatush w domu. Ta fryzura wymaga wysokiego poziomu umiejętności, a tylko profesjonalista może dokładnie dopasować odcienie i prawidłowo nanieść farbę. Skład środka rozjaśniającego zależy od kondycji włosów, ich koloru i preferencji klienta.

Sekwencja barwienia:

  1. Po pierwsze, włosy są podzielone na pasma o szerokości około dwóch centymetrów, przeszywane nożem i rozczesywane.
  2. Farbę nakłada się na korzenie tonem i o połowę ciemniejszą niż kolor włosów. Podczas barwienia ciemne loki często obywają się bez tego etapu.
  3. Środek rozjaśniający jest losowo zacieniony na całej długości. Głównym warunkiem jest brak symetrii. W zależności od pożądanego rezultatu utrzymuje się na włosach przez piętnaście do trzydziestu minut.
  4. Po umyciu włosy mają zabarwiony podstawowy odcień. Ten krok można również pominąć, jeśli własne włosy cienią uzyskany kolor.

Podkreślenie shatush włosów - godność

Główną zaletą tego zabarwienia jest to, że zaleca się, aby nie powtarzać go częściej niż raz na trzy miesiące. To nie tylko oszczędza czas i pieniądze dla klienta, ale także pomaga chronić włosy przed kontaktem z substancjami chemicznymi.

Ta metoda może zostać wykorzystana, jeśli zdecydujesz się zwrócić swój stary kolor włosów. Tworzenie lekkich różnic tonalnych pomaga ukryć granice między rosnącymi korzeniami a podświetlaniem.

podkreślanie włosów shatush1podświetlanie włosów shatush2podświetlanie włosów shatush3
podświetlanie włosów shatush4podświetlanie włosów shatush5podświetlanie włosów shatush6
podkreślanie włosów shatush7podkreślanie włosów shatush8podświetlanie włosów shatush9