Dzięki długiemu projektowi paznokci możesz tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Mistrzowie są tak ulepszeni w swoich pracach, że tworzą prawdziwe arcydzieła. Pod wieloma względami jest to możliwe dzięki użyciu różnych materiałów, w tym kryształów Swarovskiego do paznokci.

Swarovski na paznokcie

Zestawy Swarovskiego do paznokci to cyrkonie w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Można je podzielić na następujące typy:

  • klasyczne, wielopłaszczyznowe cyrkonie na płaskiej podstawie - produkowane są w kilku rozmiarach i niesamowitej gamie kolorów, co umożliwia ich stosowanie pod dowolnym manicure;
  • duże kamienie o doskonałym kroju, w którym odtwarzają odbicia światła, często pełnią rolę centralnego elementu wystroju;
  • Swarovski małe cyrkonie na paznokcie - sprawią, że paznokieć będzie mozaikowy i szczegółowy. Pomimo najmniejszego rozmiaru, kamyki skutecznie migoczą na krawędziach.

Swarovski Pixie Design on Nails

Rozpatrywana jest prawdziwa moda kryształowa laska Swarovski na paznokcie, który jest również nazywany pixie. Reprezentuje najmniejsze kryształy o wielkości do 1 mm, które tworzą połysk niewiarygodnego piękna po nałożeniu na paznokieć.

Ci, którzy lubią dekorować manicure dżetami natychmiast docenili tę nowość, ponieważ manicure Swarovski pixie jest w stanie zaskoczyć nie tylko blaskiem blasku, ale także różnorodnością rozmiarów w mozaikowym wyglądzie powierzchni paznokcia. Kamienie Pixie są dostępne w czterech podstawowych kolorach. Ich zaletą jest to, że zostały stworzone do pracy, w tym przez nieprofesjonalistów, każda dziewczyna może sobie pozwolić na jasny wygląd swarovskiego pixie na swoich paznokciach.

Cyrkonie Swarovskiego dla paznokci 1Cyrkonie Swarovskiego do paznokci 2Cyrkonie Swarovskiego do paznokci 3
Cyrkonie Swarovskiego do paznokci 4Cyrkonie Swarovskiego do paznokci 5Cyrkonie Swarovskiego do paznokci 6
Cyrkonie Swarovskiego do paznokci 7Cyrkonie Swarovskiego do paznokci 8Cyrkonie Swarovskiego do paznokci 9