Zęby z kryształkami to nie tylko oryginalny sposób podkreślenia Twojej indywidualności i oryginalności, ale także stylowy nacisk na piękny uśmiech. Taki wystrój od dawna jest używany w świecie mody i, należy zauważyć, w ostatnich sezonach stał się dość zróżnicowany. Jednak przezroczyste i przezroczyste kamyki są uważane za najbardziej popularne dekoracje. Ale zanim zdecydujesz się dodać swój uśmiech olśniewającego blasku, powinieneś zrozumieć, że taki wybór wpływa na zdrowie twoich zębów. Wszakże aby naprawić cyrkonie na zębach, konieczne jest wywiercenie szkliwa i nałożenie specjalnego kleju na bazie chemicznej.

Dekoracyjne cyrkonie

Dzisiaj styliści oferują różnorodne opcje dekorowania zębów za pomocą cyrkonii. Popularnym rozwiązaniem jest wystrój z jednym zębem, dwa najlepsze. Nawiasem mówiąc, najczęściej ozdabiają górną szczękę. Niższe zęby dekorują tylko szczególnie twórczy i niezwykłe osobowości, ponieważ cyrkonie w tym obszarze są prawie niewidoczne. Na przednich zębach można również przymocować błyszczące kamyki. W takim przypadku lepiej jest dodać dekor w postaci kilku kryształków. Zobaczmy, jakie dekoracje są dziś odpowiednie dla zębów?

Swarovski cyrkonie na zębach . Najpopularniejsze są kamyki od słynnego austriackiego projektanta. Swarovski jest również poszukiwany, ponieważ taki materiał jest bardziej oszczędny dla szkliwa. Jednak te dekoracje są uważane za bardziej naturalne kryształy niż sztuczne szkło.

cyrkonie na zębach 1cyrkonie na zębach 2cyrkonie na zębach 3

Kolorowe cyrkonie na zębach . Oryginalnym wyborem będzie wystrój nasyconych kolorów lub przezroczystych pastelowych kolorów. Najmodniejsze dziś są kolory czerwony, niebieski, czarny. Należy jednak pamiętać, że dekoracje takie mają tendencję do ściemniania i przyciemniania, co z konieczności ma wpływ na ogólną formę. Dlatego konieczne jest szybkie czyszczenie, a także wymiana dżetów.

cyrkonie na zębach 4cyrkonie na zębach 5cyrkonie na zębach 6

Cyrkonie na kilku zębach . Ostatnio dekoracja jednego zęba jest uważana za standardową i mniej istotną niż dekoracja kilku naraz. Z reguły kobiety mody korygują kamyki na dwóch sąsiadujących zębach. Jednak cyrkonie na czterech lub sześciu górnych zębach wyglądają naprawdę niecodziennie i stylowo.

cyrkonie na zębach 7cyrkonie na zębach 8cyrkonie na zębach 9

Jakie są cyrkonie w zębach?

Zwykłe kryształy przetworzonego szkła lub kryształu nie mają określonej nazwy, z wyjątkiem dżetów. Ale jeśli dodałeś wystrój do wyglądu w postaci cennej naturalnej biżuterii, to takie urządzenie nazywa się SkySea. Jest to główna różnica między sztucznymi kryształkami a cennymi dżetów.