Pasek do nadruku - trend sezonu 2016. Ten kolor jest chyba najmodniejszym ze wszystkich możliwych kombinacji. Rzeczywiście, w tym roku projektanci prawie fantazjowali i eksperymentowali ze stylowymi paskami, prezentując najbardziej różnorodne i oryginalne opcje. Przywilej modnego druku jest w jego wszechstronności. Dziś pasek uzupełnia każdy styl w ubraniach - biznes, wieczór, kazhual, sport. Niemniej jednak wiele zależy od projektu druku, który zostanie omówiony w naszym artykule.

Modny pasek 2016

Listę ubrań 2016 reprezentuje ogromny wybór pomysłów. Nie oznacza to jednak, że każdy rodzaj druku jest dziś aktualny. Na przykład małe i wąskie paski w nowym sezonie ustąpiły miejsca szerszym i bardziej wyrazistym kolorom. Duże znaczenie ma również kolor obrazu. Zobaczmy, który pasek jest w modzie 2016?

Kamizelka w paski . Najbardziej popularnym wyborem są czarno-białe jednolite kolory. Mimo zwięzłości, w 2016 roku kamizelka nieco rozszerzyła swój zakres. Teraz oba standardowe poziome paski i pionowe linie są modne. Ponadto projektanci kładą nacisk na szerszy obraz, ale kobiety mody nie straciły zainteresowania wąskimi pasmami.

paski w ubraniach 2016 1
paski w ubraniach 2016 2
pasek w ubraniach 2016 3

Szerokie kontrastujące paski . Najbardziej kobiecy i oryginalny wybór uważany jest za masywny i masywny wzór, który przyciąga uwagę nie tylko pod względem wielkości, ale również koloru. Szeroki kolorowy wydruk w 2016 r. Prezentuje modę sukienki w paski . Taka decyzja, według projektantów mody, doskonale podkreśla wyjątkowość i indywidualność dziewczyny w pięknej sukience.

pasek w ubraniach 2016 4
pasek w ubraniach 2016 5
pasek w ubraniach 2016 6

Pasek po przekątnej . Może to zabrzmieć dziwnie, ale jednolite lub abstrakcyjne ukośne stroje uważane są za najbardziej uniwersalne rozwiązanie. Ten rodzaj pasków jest dziś prezentowany zarówno w modzie biznesowej, jak iw kolekcjach garderoby plażowej, a także w strojach codziennych i eleganckim stylu wieczorowym.

pasek w ubraniach 2016 7
pasek w ubraniach 2016 8
pasek w ubraniach 2016 9