Nowe jesienne płaszcze dla dziewczynek mają swoje specyficzne cechy - charakteryzują się oszałamiającym stylem i nieoczekiwaną ekstrawagancją. Ponieważ płaszcze damskie wiosna-jesień 2013 są odzieży wierzchniej, muszą spełniać wszystkie nowoczesne trendy w modzie. Obecne produkty powinny być nie tylko stylowe, ale także bardzo ciepłe i wygodne, aby przy złej pogodzie było Ci wygodnie.

Modne style damskich jesiennych płaszczy 2013

W tym roku wszyscy światowi projektanci w swoich nowych kolekcjach polegali na delikatności i kobiecości produktów. Dlatego w nadchodzącym sezonie bardzo modne będą klasyczne wersje damskich płaszczy, które podkreślą wszystkie zalety kobiecej figury. Najbardziej popularnym i popularnym modelem jest dwurzędowy jesienny płaszcz, który doskonale łączy się z odzieżą biznesową i biurową. Podłogi tego modelu rozszerzają się w dół, więc ten produkt doskonale podkreśla wyrafinowanie i surowość każdego kobiecego stroju. Wygląda szczególnie dobrze z suknie wieczorowe . Tak ciekawe obrazy powinny być uzupełnione kobiecymi dodatkami, wśród których mogą znaleźć się wszelkiego rodzaju biżuteria, szaliki i szale.

Dla bardziej sportowego stylu ubioru lepiej jest wybrać jesienny damski płaszcz z kapturem. Najczęściej takie modele mają dopasowany krój i raczej niewielką długość. Rzeczywiste klasyczne modele i style mogą mieć różne długości, ale muszą koniecznie zawierać elementy, takie jak stojące kołnierze, a także dopasowane sylwetki. Aby obraz był jeszcze bardziej interesujący i elegancki, powinien być uzupełniony paskiem kontrastowym o średniej grubości.

Nietypowe modele damskiego jesiennego płaszcza 2013

Wybierając nową jesienną kurtkę, wybieraj ekstrawaganckie i niezwykłe modele takiej odzieży wierzchniej. W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym to nietypowe style, niezwykły krój i niesamowite kombinacje nieodpowiednich materiałów są na szczycie mody. Swobodny styl, sięgający do kolan lub nieco niżej, staje się bardzo popularny. W nowych kolekcjach światowych projektantów można znaleźć ciekawe modele płaszczy z obszernymi obrońcami, które są zdobione materiałem futrzanym o dość długim stosie. Modele żakieci z obszernymi kołnierzami wyglądają bardzo kobieco i elegancko.

jesienny płaszcz damski 2013 12013 damski płaszcz jesienny 2jesienny płaszcz damski 2013 3
jesienny płaszcz damski 2013 42013 jesienny płaszcz damski 5Damski płaszcz jesienny 2013 6
2013 jesień płaszcz damski2013 jesień płaszcz damski2013 jesień płaszcz damski