W jakim nowym modnym sezonie była taka stylowa odzież, jak skórzane spodnie? Wygląda na to, że ta część garderoby weszła już do klasycznego standardowego zestawu fashionistek. W 2014 roku projektanci również nie przegapili okazji, aby opowiedzieć o aktualizacjach, które ulepszyły nowe kolekcje skórzanych spodni.

Przede wszystkim twórcy dotknęli kolorów modnych skórzanych spodni. Styliści postanowili omijać nudne czarne, szare i brązowe odcienie w tych ubraniach, które stały się znane przy wyborze skórzanych spodni. Oczywiście czarne modele wciąż są bardzo poszukiwane. Jednak w nowym sezonie projektanci zaprezentowali nowe kolekcje skórzanych spodni w jasnych kolorach. Najpopularniejsze w tym roku będą czerwone, niebieskie, żółte i zielone spodnie, a także takie modne odcienie jak złoto i metalik.

Modne style skórzane spodnie 2014

Decydując się na kolor, warto wybrać ten sam styl modnych skórzanych spodni 2014. W tym sezonie jednak pierwsze miejsce zajmują ciasno pasujące rury stożkowe, które są istotne w nowym roku z dodatkiem pasków. Po nich następują modne bryczesy do jazdy konnej, odblaski od bioder i spodnie bananowe . Reprezentując nowe kolekcje, projektanci dali możliwość fashionistom wybrać najbardziej lubiany model na każdy gust. Od seksualnie ciasnych po tajemniczo szerokie - w nowym sezonie skórzane spodnie będą mogły pozwolić sobie na kobiety o dowolnym kształcie i wyglądzie.

Dodatkowo styliści opowiedzieli o długości skórzanych spodni, które będą modne w 2014 roku. Jeśli zdecydowałeś się na chudy model stożkowy, to w tym przypadku możesz wybrać dowolną długość. Stylowe skórzane spodnie, przycięte lub na dole akordeonu, pokażą Twoje modne dodatki. Ale przy wyborze szerokich modeli warto wziąć pod uwagę, że modne bryczesy do jazdy lepiej mieć maksymalną długość, podczas gdy stylowe skórzane banany w 2014 roku są reprezentowane przez krótsze modele.

skórzane spodnie 2014 1skórzane spodnie 2014 2skórzane spodnie 2014 3
skórzane spodnie 2014 4skórzane spodnie 2014 5skórzane spodnie 2014 6
skórzane spodnie 2014 7skórzane spodnie 2014 8skórzane spodnie 2014 9