Styl lniany w odzieży damskiej w 2016 roku był jednym z najbardziej uderzających i zapadających w pamięć trendów. Zastanów się nad najbardziej ikonicznymi rzeczami w tym stylu, a także dowiedz się, jak można je nosić w codziennym życiu, poza podium.

Rzeczy w stylu lnu 2016

W rzeczywistości prawie każdy słynny projektant przyczynił się do powstania tego trendu, jego własnego poglądu na jego interpretacji.

Jednym z najprostszych wariantów pokazania tego modnego trendu jest pokazanie niewielkiej części bielizny, która zdaje się przypadkowo wychodzić spod zewnętrznej odzieży. Zwykle do tego celu wykorzystywane są piękne staniki, które zaczęły być dostarczane z dużą ilością koronkowego, misternego wzoru pasków. Może być używany do tych samych celów i różnych ciał. Szczególnie piękne takie opcje wyglądają na swetry o dużej kryciu z szerokimi ustami otwierającymi jeden lub oba ramiona.

Trend 2016 w stylu lnianym wywołał zainteresowanie lekkimi koszulkami z jedwabiu na cienkich ramiączkach, często ozdobionych piękną koronką, które były już modne kilka sezonów temu. Ale różnica w ich noszeniu jest oczywista: wcześniej stosowano podobne modele, w zasadzie jako gorsze rzeczy w upale pod surową kurtką lub dzianinowy sweter , teraz te same koszulki można bezpiecznie nosić i samodzielnie, pokazując rzeczywisty trend lnu.

Koronkowe lub półprzeźroczyste spódnice, odsłaniające krótszą dolną warstwę lub nawet ukazujące detale bielizny - kolejna wersja rzeczy w stylu lnu. A jeśli połączenie półprzezroczystej spódnicy i majtek z głębokim dopasowaniem jest bardziej odpowiednie dla wychodzących gwiazd, które nie boją się szokować publiczności i powinny przyciągać ich uwagę do ich wyglądu, to ten trend przeistoczył się w codzienne życie. Teraz ważne jest, aby kupić spódnice do kolan lub poniżej, wykonane z przezroczystej siatki lub koronki i wyposażone w krótszą, ale gęstą podszewkę. Drugi wariant: zakładać przezroczyste spódnice z rozszerzonymi swetrami przykrywającymi biodro. Nawet suknie zaczęły być produkowane, imitując dokładnie taki sposób łączenia koronki i dzianiny.

Ale najbardziej aktualnym modelem sezonu będą oczywiście sukienki z jedwabiu w stylu lnu 2016, ich wygląd jest tak przypominający kombinacje . Takie sukienki pokazują idealną równowagę pomiędzy niewinnością a seksualnością: są wykonane z najlepszego jedwabiu, koronki i haftowane, wyposażone w dość głęboki dekolt i najcieńsze ramiączka, wyglądają bardzo atrakcyjnie, a jednocześnie wystarczająco długa długość sukienek pozwala im pozostać w granicach przyzwoitości. W 2016 roku stroje te będą popularne zarówno podczas noszenia w ciągu dnia, jak i wieczorem. W chłodniejszych miesiącach roku można je uzupełnić dzianinowymi swetrami rozpinanymi, płaszczami przeciwdeszczowymi, płaszczami, kurtkami skórzanymi, grającymi na kontrastach górnej części ciała i delikatnym wnętrzem, a latem takie modele można bezpiecznie nosić samodzielnie, uzupełnione sandałami na pięcie i kobiecej torbie.

Piżamy garniturowe 2016

Wyróżnij się modą w garniturach 2016 w stylu lnianym lub jak się je nazywa - garniturach - piżamach. Wyglądają jak tradycyjne domowe zestawy z szerokiej kurtki i obszernych spodni i są wykonywane, głównie w pastelowych kolorach. Taki kombinezon jest raczej skomplikowany w codziennym noszeniu, a więc trend na nich prawie nie obejmował fashionistas, pozostając czysto podium. Jednakże, jeśli nadal chcesz wyjść na ulicę "w piżamie", powinieneś uzupełnić ją o rzeczy, które wcale nie są w stylu domowym: botki ze stabilną piętą, filcowy kapelusz, klasyczny płaszcz rzucony na ramiona, duża i statusowa torba. Tylko w ten sposób będziesz w stanie uniknąć uczucia, że ​​jesteś zbyt leniwy, aby odebrać swój strój i nie wychodziłeś na ulicę w modnej i modnej rzeczy.

styl bielizny w ubraniach 2016 1styl bielizny w ubraniach 2016 2styl lniany w ubraniach 2016 3
styl bielizny w ubraniach 2016 4styl bielizny w ubraniach 2016 5styl lniany w ubraniach 2016 6
styl bielizny w ubraniach 2016 7styl bielizny w ubraniach 2016 8styl lniany w ubraniach 2016 9