Moda młodzieżowa dla dziewcząt jest zawsze trochę inna niż moda dla kobiet. Przede wszystkim odwaga, relaks i oczywiście cena. Chociaż ceny niektórych kolekcji młodzieżowych nie są zbyt niskie w stosunku do ubrań dla osób starszych.

Moda młodzieżowa na lato 2013 roku

Moda młodzieżowa w 2013 roku, jak zawsze, pełna jest jasnych trendów i nietypowych decyzji stylistycznych. Podkreśl listę głównych modnych detali znalezionych w kolekcjach wielu znanych projektantów:

  1. Fringe. Ozdoby z frędzli mogą znajdować się na ubraniach (szorty, bluzy, kurtki lub spódnice) oraz na obuwiu lub akcesoriach.
  2. Tkaniny metalizowane. Tkaniny z efektem błyszczącej metalicznej powłoki mają znaczenie nie tylko w modzie nastoletniej, starsze panie również nie powinny odmawiać sobie przyjemności ubierania się w takie ubrania.
  3. Denimowa tkanina. Spódnice, kombinezony, szorty i spodnie - każda dżinsowa odzież na szczycie popularności. Szczególnie odpowiednie jeansy "Varenka", jasne kolory i nietypowe nadruki.
  4. Spódnice. Szczególnie istotne Plisowane spódnice powyżej kolana.

Generalnie głównym trendem mody młodzieżowej tego lata jest eklektyzm. Kontrastowe kombinacje, zarówno w kolorze, jak i stylistyce - oprócz popularności.

moda młodzieżowa 2013 1moda młodzieżowa 2013 2moda młodzieżowa 2013 3
moda młodzieżowa 2013 4moda młodzieżowa 2013 5moda młodzieżowa 2013 6

Moda młodzieżowa dla pełnych dziewczyn

Głównym zadaniem przy tworzeniu garderoby dla pełnej dziewczyny jest zharmonizowanie sylwetki, co czyni ją bardziej elegancką i kobiecą. Opierając się na tym, powinieneś wybrać ubrania, które podkreślają talię i wizualnie cię wyszczuplają. Z takim zadaniem trochę się skróci chinos . Ale lepiej nosić je z butami na wysokich obcasach, bo inaczej ryzykujesz uzyskanie efektu odwrotnego do spodziewanego - zamiast wizualnie robić ci szczuplejsze, modne cudowne spodnie sprawią, że postać będzie ciężka.

Spódnice i kurtki w kolorze baskijskim dobrze pełnią dziewczęta - doskonale podkreślają talię i ukrywają nadmierną pełnię bioder.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, pełne dziewczynki mogą z łatwością założyć obcisłe spodnie, ale powinny być noszone z butami na obcasach.

Obcisłe spodnie można łączyć z luźnymi topy lub bluzki. Ale lepiej jest nosić szerokie spódnice lub rozszerzone spodnie od bioder z wąskim "top" - T-shirt, T-shirt lub góry.

Ogólnie rzecz biorąc, letnia moda młodzieżowa na rok 2013 oferuje szerokie pole do eksperymentów - wypróbuj różne opcje i bądź na topie!

moda młodzieżowa 2013 7moda młodzieżowa 2013 8moda młodzieżowa 2013 9
moda młodzieżowa 2013 10moda młodzieżowa 2013 11moda młodzieżowa 2013 12
moda młodzieżowa 2013 13moda młodzieżowa 2013 14moda młodzieżowa 2013 15