Ten element garderoby, jako damski kombinezon, wszedł w modę kilka sezonów temu. A wraz z nadejściem lata wzrosło znaczenie takich ubrań. W nowym sezonie 2013 projektanci oferują wybór modnego jedwabnego kombinezonu. Damski kombinezon z jedwabiu stał się popularny latem 2013 roku, dzięki odważnym stylom, kolorowym kolorom i naturalnemu materiałowi, który przyjemnie jest nosić w upale.

Modele mody 2013

Modele jedwabnych letnich kombinezonów 2013 są prezentowane zarówno dla kobiet biznesu, jak i aktywnych, a dla miłośników relaksu na plaży. Również projektanci wraz z długością maxi i mini wybierali styl midi, jako najbardziej optymalny na każdą okazję.

Jedwabne garnitury biznesowe 2013 są często do kostek. Ten styl rzadko gołe ramiona, ale może mieć głęboki dekolt. Najbardziej odpowiednie buty dla takich modeli damskiego jedwabiu kombinezonu są wysokie obcasy lub klin . Możesz uzupełnić obraz o stylowy pasek, ścisłą torbę i ozdoby w odpowiednim stylu. Projektanci powinni wybrać kombinezony biznesowe w jednym kolorze, ale niekoniecznie czarno-białe.

Na wakacje na plaży najlepsze są krótkie kombinezony z jedwabiu. Takie modele z reguły nie mają pasków i całkowicie otwierają ramiona. Jedwabny kombinezon plażowy można uzupełnić marszczeniami lub gumką na dekolcie. Kolory tych stylów są często jasne i wielobarwne. Najlepiej uzupełnić obraz plaży okularami przeciwsłonecznymi i jaskrawymi akcesoriami.

Również projektanci przygotowali w 2013 r. Serię damskich jedwabnych kombinezonów do wydania. Takie modele podkreślają kobiecość i elegancję. Muszą jednak wykonać makijaż i fryzurę w odpowiednim wieczorowym stylu. A także nie nosić wieczorowych jedwabnych kombinezonów na spacer z przyjaciółmi, aby nie wyglądać śmiesznie.

Jedwabne kombinezony 2013 1Jedwabne kombinezony 2013 2Jedwabne kombinezony 2013 3
Jedwabne kombinezony 2013 4Jedwabne kombinezony 2013 5Jedwabne kombinezony 2013 6
Jedwabny kombinezon 2013 7Jedwabne kombinezony 2013 8Jedwabne kombinezony 2013 9