Sukienki wykonane z jedwabiu to trend mody 2016. Taki wybór sprawia, że ​​każdy obraz jest elegancki, kobiecy, seksowny i elegancki. W końcu delikatny jedwab przepływa tak pięknie, nadając figurce elegancki gładki kontur, niezależnie od stylu sukienki. Jednak pomimo nieodpartego i luksusowego materiału, ta część garderoby jest idealna do noszenia na co dzień, szczególnie w gorącym sezonie. Letnie sukienki z jedwabiu 2016 elegancko dopełniają klasyczny kokard biznesowy, subtelnie uzupełniają wizerunek w stylu romantycznym, stylowo wpasowują się w przypadkowe zespoły.

Najbardziej stylowe sukienki z 2016 roku z naturalnego jedwabiu

Aby cały obraz był wyrafinowany i nie do odparcia, ale jednocześnie praktyczny i przemyślany, projektanci kładą nacisk na wybór modeli wykonanych z naturalnego jedwabiu, unikając produktów syntetycznych. Zobaczmy, które modne sukienki są modne w 2016 roku?

Jedwabne sukienki w stylu bielizny 2016. Najpopularniejsze modele to piękne lakoniczne kombinacje na co dzień. Styl bielizny przez kilka sezonów cieszy się niewiarygodnym znaczeniem biznes i samowystarczalni fashionistki. W 2016 roku modne lniane modele jedwabiu są reprezentowane przez prosty, luźny krój o umiarkowanej długości, uzupełniony głębokimi wycięciami dekoltowymi, ale bez żadnego wystroju.

sukienki z jedwabiu 2016 1sukienki z jedwabiu 2016 2sukienki z jedwabiu 2016 3

Jedwabne sukienki z tunikami 2016. Jeśli szukasz casualowej wersji, która z pewnością przyciągnie uwagę ludzi wokół ciebie, powinieneś spojrzeć na krótkie tuniki wykonane z jedwabiu. W 2016 roku takie sukienki z jedwabiu są dopełniane chwytliwymi nadrukami, a także prezentowane w delikatnej wersji o spokojnej kolorystyce.

sukienki z jedwabiu 2016 4sukienki z jedwabiu 2016 5sukienki z jedwabiu 2016 6

Jedwabne sukienki w stylu lat 50. 2016. Najbardziej kobiece i romantyczne są modele z rozkloszowaną spódnicą, z naciskiem na talię i chudy flirt. Jedwabne sukienki z lat 50. - wszechstronna opcja, która stylowo dopełnia wizerunek łuku wyjściowego lub swobodnego.

jedwabne sukienki 2016 7sukienki z jedwabiu 2016 8sukienki z jedwabiu 2016 9