Biała bluzka jest niezwykle potrzebną rzeczą w arsenale każdej dziewczyny. Używając białej bluzki, możesz stworzyć świąteczny obraz z dowolnym ubraniem. Ponadto wiele pracujących kobiet woli ten element garderoby, ponieważ biała bluzka nadaje się do każdego stylu, co pozwala z łatwością przejść nawet najbardziej wymagający strój. Moda na białe bluzki 2013 niewiele różni się od poprzednich sezonów. Niemniej jednak istnieją modele, które proponują styliści i pilnie zalecają modystom, aby przede wszystkim zwracali na nich uwagę.

Modne białe bluzki 2013

Jak pokazują najnowsze kolekcje mody, bluzki z 2013 roku to prostota kroju i maksymalna naturalność tkaniny. Tak więc w nowym sezonie dziewczyny nie będą trudne do stworzenia odpowiedniego wizerunku.

Najmodniejszym modelem jest biała bluzka z szyfonu. Ten lekki materiał pozwala nosić bluzkę w każdą pogodę, pod dowolną odzieżą wierzchnią i wszelkimi akcesoriami. W 2013 roku projektanci dopełniają białe bluzki z szyfonu z kokardkami, krawat z tkaniny szyfonowej, a także wkładki w innym kolorze, przeważnie czarne.

Kolejnym z najbardziej istotnych modeli roku 2013 jest biała bluzka wykonana z satyny. Styliści nie polecają mocno dekorować takich stylów bluzek. W końcu sama satyna jest dość sprytna. Dlatego lepiej jest zarządzać skromnymi, nieistotnymi dekoracjami. A jeśli kupiłeś białą satynową bluzkę z małymi falbankami lub falbankami, to lepiej zrobić to bez akcesoriów.

Najpopularniejszą w 2013 roku jest biała bluza z bawełny. Takie modele różniły się od prostych białych koszul, projektanci w nowym sezonie dopełnili je zalotnymi falbankami i falbankami, misternymi krawatami i motylkami, a także oferują elegancki krój z białej bawełnianej bluzki.

biała bluzka 2013 1biała bluzka 2013 2biała bluzka 2013 3
biała bluzka 2013 4biała bluzka 2013 5biała bluzka 2013 6
biała bluzka 2013 7biała bluzka 2013 8biała bluzka 2013 9