Rosyjska projektantka mody Bella Potemkina znana jest ze swoich niezwykłych kolekcji ubrań dla kobiet. Jest piękną kobietą, nie męczy ją podziw dla atrakcyjności otaczających ją dziewcząt, które inspirują ją do tworzenia cudownych rzeczy.

Biografia projektanta Bella Potemkina

Piękna i sprytna Bella Potemkin ukończyła z wyróżnieniem wydział choreografii Akademii Sztuk Pięknych. Marzyła o zostaniu sławną baletnicą. Ale wygląd rodziny i dziecka zmienił jej ścieżkę życiową.

Zaczęła dekorować koronkowymi uggs, a następnie - rozszerzać obroże, szyć bluzki, a nagle hobby stało się ulubioną pracą, a umiejętność tworzenia pomogła stworzyć markę. Dziś nie żałuje, że kariera baletnicy nie rozwinęła się - Bella, podróżując do różnych krajów, zawsze odwiedza opery, teatry i dotyka muzyki i tańca jako widz. Z jej mężem jest rozwód , ale wychowuje córkę. Dziewczyna nie wykazała jeszcze zainteresowania szyciem, ale już nauczyła się modę.

bella potemkina10bella potemkina11bella potemkina12
bella potemkina13bella potemkina14bella potemkina15

Cechy ubrań od Bella Potemkina

Praktycznie wszystkie rzeczy, które panie z Bella Potemkin oferują pań, są podobne:

  • są eleganckie, delikatne i kobiece;
  • większość z nich jest zrobiona z nutą retro, w połączeniu z szykownym;
  • Obejmująca seksualność jest atrakcją, przyciągającą uwagę kobiet w różnym wieku;
  • wszystkie produkty z butiku Bella Potemkina - ręcznie wykonane przez najlepszych rzemieślników.

Firma Bella Potiomkin wyrosła z małego sklepu. Obecnie jej rzeczy są pożądane przez obywateli krajów takich jak Stany Zjednoczone, Francja, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Należy zauważyć, że koszt przedmiotów projektantów jest dość wysoki, ale ubrania, torby, buty od Bella Potemkina i nie mogą być tanie - są zainwestowane w indywidualną myśl i pracę artystów, którzy czasami nawet pracują w nocy, aby zrealizować kolejny pomysł głównego projektanta.

Kolekcje Bella Potemkina

Kolekcje Bella Potemkina są świętem luksusu. Spódnice i sukienki od Bella Potemkina - rodzaj koktajlu optymizmu, pięknego smaku, niestrudzonej wyobraźni. Chcę spojrzeć na anioły na jedwabnych spódnicach, podziwiać kwiaty ogrodowe sundresses lniane , dotykany białymi koronkowymi kołnierzykami i mankietami.

Odzież Bella Potemkina wykonana jest z naturalnych włoskich tkanin, do jej produkcji używa się najlepszych designerskich okuć. Nawet przy najdrobniejszych detalach, Bella i jej zespół zwracają dużą uwagę, ponieważ to niuanse często "robią" obraz.

Sukienki Bella Potemkiny są często porównywane z ubraniami projektantki Ulyany Sergeenko i Sultanny Frantsuzovej. Bella sama się tym nie obraziła, jest dumna, że ​​znajduje się w tej samej linii z bardzo szanowanymi mistrzami, ale nadal uważa, że ​​stylistyka jej ubrania i koledzy mają wiele różnic.

Suknie Bella Potemkina wyglądają jak dzieła sztuki. Każda dziewczyna będzie mogła znaleźć w kolekcji swoją własną opcję na każdą okazję życia. Długie, krótkie, szydełkowane, dekoltowe, koronkowe, satynowe - nie pozostawiają żadnej mody obojętnej. Ale nie tylko sukienki Bella Potemkina przyciągają uwagę klientów - marka produkuje również bluzy, spodnie, kurtki, a nawet odzież wierzchnią. Marka stała się tak sławna, że ​​dziewczyny, które nie są gotowe wydać dużej sumy na zakup ubrań projektantów, mogą kupić repliki rzeczy Belli Potemkiny.

bella potemkina1bella potemkina2bella potemkina3
bella potemkina4bella potemkina5bella potemkina6
bella potemkina7bella potemkina8bella potemkina9