Nowy luksusowy i ekskluzywny trend nadchodzącego sezonu to kobiecy biały płaszcz 2013. Takie ubrania są godne uwagi ze względu na swoją skuteczność, szyk i ogromną różnorodność stylów. Każda dziewczyna w białym płaszczu może czuć się jak królowa.

Modne białe płaszcze

Klasyczny biały kolor doskonale odzwierciedla nienaganne piękno, styl, nasycenie i luksus. W nowych kolekcjach projektantów mody projektanci mody mogą znaleźć długie białe płaszcze i ultra-krótkie modele ubrań. Wybór produktu zależy wyłącznie od osobistych preferencji dziewcząt.

Wyjątkowo dobrze wyglądają krótkie modele z zapachem, które są ozdobione szerokim pasem. Można je łatwo łączyć z czarnymi długimi sukienkami, spódnicami i nogawkami.

Wielu projektantów w nowym sezonie zaprezentowało ciekawe warianty białego futra w podłodze, z których główną różnicą są kołnierze-stojaki i kieszenie na łaty. W nadchodzącym sezonie nie mniej popularne i trafne będą produkty ozdobione luksusowymi materiałami futrzanymi. Białe płaszcze z futrzanym wykończeniem - to najbardziej luksusowa rzecz w damskiej garderobie.

Ponadto światowej sławy projektanci lubią eksperymentować, dlatego oferują swoim fanom oryginalne modele białych płaszczy 2013 r. Z wielokolorowym sztucznym lub naturalnym futrem. Możesz także wypróbować najbardziej nieoczekiwane kombinacje i wybrać produkt z ciekawymi akcentami w postaci jasnych wstawek i wąskich pasków futrzanych. Bardzo interesujący jest model zwany trenczem. Ten produkt ma dopasowany krój i wiele przycisków. Duża popularność tego modelu wynika z jego wszechstronności - można go łączyć z niemal każdą odzieżą, na przykład z spodnie-rury , legginsy, a także wąskie jeansy.

Biały płaszcz 2013 1Biały płaszcz 2013 2Biały płaszcz 2013 3
Biały płaszcz 2013 4Biały płaszcz 2013 5Biały płaszcz 2013 6
Biały płaszcz 2013 7Biały płaszcz 2013 8Biały płaszcz 2013 9