Każdego roku pod koniec jesieni Yves Rocher produkuje limitowaną edycję noworocznej kolekcji kosmetyków naturalnych. Ma zawsze piękny design, więc będzie doskonałym prezentem na Nowy Rok dla każdego pięknego seksu, a także zimową atmosferą, która tworzy odcienie i aromaty. Nowości Yves Rocher w 2015 roku są bardzo zadowolone z wielu miłośników tej marki, ale świąteczne kosmetyki po prostu przewyższały samą siebie. Noworoczna kolekcja Yves Rocher 2015 nosi nazwę "Jagody w złocie" i zdecydowanie ją usprawiedliwia.

Noworoczny zbiór wierzb 2015 1Noworoczny zbiór wierzb 2015 2Noworoczny zbiór wierzby 2015 3
Noworoczna kolekcja Willow 2015 4Noworoczna kolekcja Willow 2015 5Noworoczna kolekcja Willow Rosh 2015 6

Noworoczna kolekcja kosmetyków 2015

Projekt. Jak już wspomniano, te kolekcje kosmetyków zawsze wyróżniają się eleganckim wzornictwem. W tym roku łączy w sobie bogate kolory jagód i złoto, a także srebrne motywy. Należy zauważyć, że taka paleta odcieni wygląda bardzo uroczyście i natychmiast wywołuje myśli o Bożym Narodzeniu lub Sylwestrze.

Aromaty. Ale nie tylko design kosmetyków jest ucieleśnieniem świątecznej atmosfery. Wachlarz aromatów po prostu zadziwia zmysł węchu dzięki przytulnym, delikatnym, cierpkim i słodkim nutom. Na czele noworocznej kolekcji 2015 niewątpliwie są smaki jagodowe, które reprezentowane są przez dwie: czerwone jagody i jagodowe jagody z jeżynami w roli tytułowej. Również w zestawach znajduje się karmelowa gruszka dla miłośników słodkiej rozkoszy i tarta, ale nie mniej przyjemny zapach pomarańczy i kakao.

Skala kolorów. Wszystkie kosmetyki są wykonane głównie w kolorach: jagodowym, złotym i srebrnym, a także w wyglądzie opakowania. Wśród błyszczyków do ust są również delikatne odcienie brzoskwini-gruszki, a wśród lakierów są odcienie zieleni i fioletu.

Asortyment. Cóż, asortymentu kolekcji nie można nazwać inaczej bogatym, ponieważ każda dziewczyna znajdzie tu coś dla siebie. Wśród kosmetyków dekoracyjnych znajduje się szeroka gama lakierów, błyszczyki do ust , szminki, nawet odcień tuszu do rzęs srebrzystych mrozów, które nadadzą Twojemu makijażowi prawdziwie zimowy nastrój. Świetnym prezentem będą również żele pod prysznic, perfumy, świece zapachowe, balsamy do ust, krem ​​o wybornych smakach. Ogólnie rzecz biorąc, świąteczna kolekcja Yves Rocher w 2015 roku to kolekcja kosmetyków, które chcesz kupić od razu.

Noworoczna kolekcja Willow Rosh 2015 7Noworoczny zbiór wierzby 2015 8Noworoczny zbiór wierzby 2015 9
Noworoczny zbiór wierzby 2015 10Noworoczna wiecha kolekcji 2015 11Noworoczna kolekcja Willow 2015 12
Noworoczny zbiór wierzb 2015 2015 13Noworoczny zbiór wierzb Rosz 14Noworoczny zbiór wierzby 2015 15