W tym sezonie skóra nadal pozostaje jednym z najbardziej modnych materiałów. Być może takie ubrania nigdy nie wyjdą z mody, ponieważ są wygodne, stylowe i odpowiednie na niemal każdą okazję. W tym roku stylowe damskie skórzane kurtki mają swój wyjątkowy i niepowtarzalny urok dzięki obszernemu przestrzennemu wycięciu. Najnowszym wyborem mody jest wybór modeli kurtek niedopatrzenie , które wyglądają na większe.

Paleta nowoczesności

W 2014 roku modne skórzane kurtki są projektowane głównie w ciepłych odcieniach, ale inne niż brązowe. To rozwiązanie może wydawać się trochę dziwne, ponieważ brązowy zawsze był poszukiwany w przypadku skór, ale w tym roku preferowane są beże, piaski, karmel i tylko kilku współczesnych projektantów zdecydowało się wybrać kolor szary i metaliczny, i oczywiście wszyscy kochają klasyczny czarny. Skórzane kurtki damskie mają również jasne i nieoczekiwane odcienie, na przykład można znaleźć niebieski kolor lub kolor fuksji.

Trendy cięcia skóry

Style kurtek skórzanych dla kobiet w tym roku mają szerokie, obszerne ramiona. Wszystkie są również popularne jako krótkie i ultrakrótkie modele kurtek i długie style. Warto zwrócić uwagę, że teraz popularne są długie rękawy, mają kształt banana, ich konstrukcja jest bardzo prosta i nie zapewnia teksturowanych szwów.

Modne skórzane kurtki z futrem to wciąż doskonały wybór na zimę. Tutaj jest wiele opcji dla kołnierzy i mankietów futrzanych. Krótkie modele pozostają popularne, a obecność futra korzystnie podkreśla ramiona i doskonale się nagrzewa. Zastosowano również modele wydłużonych płaszczy, w których widać futro na kapturze oraz wzdłuż suwaków i guzików z przodu.

kurtki skórzane 2014 1kurtki skórzane 2014 2kurtki skórzane 2014 3
kurtki skórzane 2014 4kurtki skórzane 2014 5kurtki skórzane 2014 6
kurtki skórzane 2014 7kurtki skórzane 2014 8kurtki skórzane 2014 9