Zwycięzca 18. sezonu "Bitwy o psyznawstwo" był prawdziwym odkryciem, nie tylko jako silny uczestnik, ale także przystojny mężczyzna, który zdobył serca milionów kobiet. Psychiczny Konstantin Ghessati komunikuje się z duchami, które ujawniają mu wszystkie ukryte informacje.

Psychiczny Konstantin Getsati - biografia

Przyszły zwycięzca "Bitwy o medium" urodził się 10 lipca 1987 roku w Czukotce. Od urodzenia otrzymał imię Taimuraz Konstantinowicz Getzaev. Jako dziecko chodził nie tylko do zwykłej, ale także do szkoły muzycznej. Kiedy w wiosce, w której żyła rodzina, skończyły się rezerwy złota, zamknęli je i musieli poruszać się w innej wiosce, aw 2001 r. przenieśli się do Osetii Północnej. Biografia Konstantina Konstantinowicza Getsati mówi nam, że wstąpił do Akademii Medycznej we Władykaukazie, aw 2011 roku otrzymał dyplom.

Ten ambitny facet nie był wystarczający i przeniósł się do Moskwy, gdzie zapisał się na studia budżetowe na studiach podyplomowych. Po zakończeniu szkolenia przyszły psychiczny Konstantin Ghessati zaczął pracować, najpierw w zwykłym publicznym szpitalu, a potem w prywatnym. Nawet po zakończeniu projektu mężczyzna nie stracił zamiłowania do medycyny, więc nie zamierza przerywać praktyki i planuje otworzyć własną klinikę.

Na życie prywatne Getzati nie jest tak wiele wiadomo, ale istnieją pewne fakty, na przykład, Kostia lubi uprawiać sport, zbiera znaczki i lubi fotografię. Ma także zwierzaka - węża. Psychika uwielbia podróżować i szczególnie pociąga ją góry. Wiadomo też, że Gozati kiedyś marzył o zostaniu aktorem, ale los stał się zupełnie inny.

Konstantyn uważa się za potomka wizjonerów Alana, którzy posiadali ogromną moc, traktowali ludzi i nawiązywali kontakt z duchami zmarłych. Po raz pierwszy zdolności psychicznego Konstantina Getsati pojawiły się podczas okupacji, która miała miejsce w kostnicy. Kiedy obejrzał ciało, usłyszał głos mówiący o śmierci człowieka. Po jakimś czasie Kostya nauczył się komunikować z innymi siłami z całego świata i wychodzić z nimi w każdej chwili. Cierpiał przez długi czas i szukał odpowiedzi na pytania, które pojawiły się w jego głowie, a góry pomogły mu, gdzie był w stanie zrozumieć siebie.

экстрасенс константин гецати биография

Gdy dowiedział się o zdolnościach swojego brata, siostra Gersatiego zasugerowała, aby poszedł na "Bitwę o zdolnościach parapsychologicznych", ale Konstantyn twierdzi, że jego duchy były przeciwko niemu. Po jakimś czasie postanowił zmienić swoje imię i nazwisko, aby powrócić do swoich korzeni, a następnie uzyskał zgodę od Sił Wyższych. Getzati powiedział, że przyszedł do projektu, aby sprawdzić swoją siłę i znaleźć ludzi podobnych do niego - innych potomków widzących Alana.

Rodzice Konstantina Ghetsati

Przyszły zwycięzca Bitwy o Wróżki urodził się w najzwyklejszej rodzinie. Mama Konstantin Ghessati Zalina pracowała jako ekonomistka w małym przedsiębiorstwie, a teraz jest emerytką. Ojciec jest chirurgiem z dużym doświadczeniem. Rodzice nie byli bogaci, więc przyszły psychiczny Konstantin Ghessati musiał osiągnąć wszystko sam. Oprócz rodziny jest także młodsza córka Elena, która jest również ginekologiem. Dzięki swojej siostrze mężczyzna postanowił spróbować swoich sił w bitwie.

Gdzie mieszka Konstantin Ghetsati?

Psychic zmienił kilkakrotnie swoją rezydencję, urodził się w Władykaukazie, ale po chwili jego rodzina przeniosła się na Czukotkę. Konstantyn powrócił do ojczyzny, gdy ukończył szkołę średnią. Przyznaje, że dla niego Osetia to kraj ojczysty, w którym jest naładowany pozytywną energią i komunikuje się z najsilniejszymi duchami. Uczestnik "Bitwy o medium" Getsati mieszka obecnie w Moskwie, ponieważ chce się rozwijać w stolicy.

Gdzie pracuje Konstantin Ghetsati?

Od wczesnego dzieciństwa psychika postrzegała siebie samego jako lekarza i postanowił pójść w ślady ojca. Konstantin Getzati - zwycięzca "Bitwy", zanim projekt pracował jako zwykły urolog w dwóch dobrze znanych klinikach. Warto zauważyć, że pracował pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Jednocześnie stale podkreśla, że ​​w leczeniu ludzi należy polegać wyłącznie na medycynie, a nie na percepcji pozazmysłowej. Konstantin Ghecati przyznaje, że rzadko, ale pracował z ludzka energia , a on czasem stosuje fitoterapię.

где работает константин гецати

Konstantin Ghetsati - religia

Większość Osetyjczyków wyznaje prawosławie, ale są tacy, którzy są bliżsi islamowi. Alański widzący Constantine Getsati nie uważa się za jednego lub obu. W wywiadzie otwarcie stwierdził, że jego wiara jest duchem i mówią mu, co jest dobre, a co nie. Podczas jednego z testów w "Bitwie o medium" uczestnicy musieli opowiedzieć o przykazaniach Bożych, które pogwałciły dziewczęta. Getsati powiedział, że go nie dotykają, ponieważ przykazania są podyktowane przez duchy i nie są podobne do znanych tabu dla chrześcijan.

Konstantin Ghetsati - życie prywatne

Przy pierwszym pojawieniu się wysokiego, przystojnego i przystojnego mężczyzny na ekranie wiele kobiet chciało poznać jego życie osobiste. Mogą odetchnąć z ulgą, bo Getza nie ma dzieci ani kochanka. Przyznaje, że przez 13 lat nie utrzymywał związku, wzmacniając go tym, że jego duchy do tej pory zabraniają mu kontaktu z kobietami. Konstantin Ghetsati i jego dziewczyna - temat, który jest w TOP, ale kim on był pierwsza miłość a jej imię psychiczne nie mówi. Jest przekonany, że dziewczyna, która zostanie jego żoną, już go zna, a on jeszcze jej nie zna.

Konstantin Ghetsati i Sonya Egorova - Relacje

Wielu widzów, oglądających serial "Bitwy psychiki", marzyło o projekcie stworzenia pary - Sonii i Kostii. Taki związek byłby pod ręką i producenci spektaklu, ale nie wyszło. Sonya Egorova i Konstantin Getsati nie byli razem i, jak sami uczestnicy mówią, nie zrobią tego. Wspierali się nawzajem w całym projekcie, ale nigdy więcej. Obaj uczestnicy są samotni i czekają na swój los.

Konstantin Ghetsati - demaskowanie

Każdego roku po zakończeniu kolejnego sezonu "Bitwy o medium" pojawia się fala niezadowolenia i raporty, że wszyscy uczestnicy są sfałszowani i nie mają żadnych umiejętności. Potwierdzając fakt, że Konstantin Getsati jest oszustem, przytaczają epizod z programu "Wielki skok". Testosteron ", gdzie uczestniczy w tłumie i jest reprezentowany przez Timura, który ma 25 lat i jest lekarzem. W tym przypadku fani psychiki uważają, że mógł wycofać się z programu w młodości, co jest przestępstwem? Wierzyć w ekspozycję Getzati czy nie, to decyzja wszystkich.

константин гецати разоблачение

Prognozy Konstantina Ghetsati na rok 2018

Wielu psychików i zwycięzców 18. sezonu popularnego projektu przypomina fakt, że nadchodzący rok nie będzie łatwy. Ważne jest, aby nauczyć się poprawnie patrzeć na świat i pozbyć się takich uczuć jak nienawiść, ponieważ niszczy on pozytywną energię, która przyciąga szczęście. Psychiczny Konstantin Ghetsati z prognozą na przyszłość radzi uważać plotki dlatego konieczne jest zdystansowanie się od ludzi, z którymi nie ma duchowego związku. Doradza ci zachować informacje o twojej sytuacji finansowej, ponieważ jest to ważne dla optymalizacji procesu zarobków.

Zdrowie będzie zależało bezpośrednio od ludzkich zachowań. Ważne jest, aby być kreatywnym w swoich własnych przedsięwzięciach i wtedy szczęście będzie tam. Psychiczny Konstantin Getzati radzi, by pozbyć się złości i, jeśli to możliwe, pomóc krewnym, a następnie pozytywna energia powróci podwójnie. Otocz się ludźmi, którzy wywołują pozytywne emocje i są szczerzy, a wtedy wszystko się dobrze ułoży i 2018 odniesie sukces.