Dziś prywatne zjawiska, koncepcje i pomysły, które mają stać się bardzo popularne i popularne, nie są tak częstym zjawiskiem. Chodzi o obecny, właściwy, żywy i kochany przez konsumentów produkt, który w tym samym czasie rynek masowy brak związku. Marka Cheap Monday z siedzibą w Szwecji jest przykładem bardzo lokalnej historii, która rozwinęła się na skalę globalną.

Modna marka młodzieżowa

Dzisiaj męskie i damskie dżinsy Cheap Monday można zobaczyć na ulicach najbardziej ruchliwych miast na świecie, ale nie każdy właściciel wie, że początkiem szwedzkiej marki w 2000 roku było otwarcie używanego sklepu z odzieżą. Pomysł ten pochodzi od Oiryana Anderssona i Adama Friberga. Miejscem otwarcia sklepu z używanymi rzeczami było przedmieście Sztokholmu. Młodzi ludzie stawiają sobie za cel nie zarabianie pieniędzy, ale spędzanie czasu z przyjaciółmi, wymianę zużytych ubrań za symboliczną opłatą. Sklep, który otrzymał nazwę Weekend, szybko stał się popularny, a gdy zespół został uzupełniony o projektanta Lasse, chłopaki postanowili przenieść się do centrum stolicy. Nowy sklep był początkiem poważnego biznesu. Teraz pracował zgodnie z harmonogramem, a nie kiedy Oyryan lub Adam mieli wolny czas, zdobyli stałych klientów i nowe treści w postaci modnych ekskluzywnych marek dżinsów, które teraz są połączone z rzeczami używanymi. Mam sklep i nowe imię - dzień powszedni.

Ale ten utalentowany zespół nie zatrzymał się. W 2004 roku Szwecja została uderzona rewolucyjną decyzją - pierwsze osiemset par przypadkowych dżinsów pojawiło się na licznikach w dni powszednie. Były wąskie, koloru niemytego dżinsu i miały niewiarygodnie niski koszt.

Tanie Monday1Cheap Monday2Tanie Monday3
Cheap Monday4Cheap Monday5Tanie Monday6

Nic dziwnego, że po dwóch tygodniach półki były puste. Jest oczywiste, że młodzi ludzie docenili wysiłki marki Cheap Monday, która zaoferowała im zupełnie nowy niepowtarzalny styl. Przyjaciele zainspirowani sukcesem stworzyli markę Weekday Brands, w której Oyryan i Sanna Atldax przyjęli projekt, Freeburgh - proces produkcji, a Lasse - strategię gospodarczą. Marketing i grafika zostały powierzone Carlowi Grandinowi i Bjoirnowi Atldaxowi. Już w 2005 roku szwedzka młodzież widziała ubrania z debiutanckiej kolekcji pełnoprawnej. W 2008 r. Cheap Monday Jeans stała się częścią skandynawskiego rynku masowego H & M. Od teraz wysokiej jakości stylowe jeansy, oryginalne t-shirty z drukuje Półbuty i letnie buty, koszulki i koszulki z okazji poniedziałku stały się dostępne dla fashionistek we wszystkich krajach świata.

Tanie Monday7Tanie Monday8Tanie Monday9
Tanie Monday10Tanie Monday11Tanie Monday12
Nowoczesna odzież codzienna

Rozpoznawalne logo Cheap Monday, przedstawiające czaszkę, można teraz zobaczyć na ubraniach prezentowanych w wielu centrach handlowych. W 2009 r. Ann-Sophie Buck zajmowała stanowisko projektanta. Będąc prawdziwym fanem prawdziwego szwedzkiego stylu, rozszerzyła linię odzieży młodzieżowej nie tylko o nowe jeansy, ale także o koszulki, sukienki, swetry rozpinane, kurtki i płaszcze. Anne-Sophie preferuje szare, porysowane czarne, solidne beżowe i niebieskawe kolory. Odzież wykonana w podobnym zakresie, jest praktyczna, zachowując smak północy.

Tanie Monday13Cheap Monday14Tanie Monday15
Cheap Monday16Cheap Monday17Cheap Monday18

Nie można powiedzieć, że ubrania Cheap Monday są wyjątkowe i wyjątkowe, ale filozofią marki jest to, że człowiek musi sam tworzyć indywidualność, a zadaniem marki jest zapewnienie mu odpowiednich rzeczy.

Cheap Monday19Tanie Monday20Cheap Monday21
Cheap Monday22Cheap Monday23Cheap Monday24